Моделі, які завдяки своїм недолікам стали всесвітньо популярними

Моделі, які завдяки своїм недолікам стали всесвітньо популярними
212435 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кожна жінка, так чи інакше, колись комплексувала з приводу власної зовнішності. Психологи одноголосно рекомендують перетворити свої недоліки в переваги. Проте як це зробити? 


Кожна жінка, так чи інакше, колись комплексувала з приводу власної зовнішності. Психологи одноголосно рекомендують перетворити свої недоліки в переваги. Проте як це зробити?
Розглянемо приклади жінок, котрі не просто прийняли себе такими, якими вони є, а ще й стали завдяки цьому всесвітньо відомими.


Шантель Браун-Янг канадська модель страждає від хвороби вітіліго – порушенням пігментації шкіри, проте це не завадило їй підкорити світовий подіум. Зараз Шантель представляє марку «Desigual». Її фотографії розміщені на головних бігбордах багатьох країн світу. Люди часто плутають її двокольорову шкіру із звичайним гримом. Така її особливість допомогла їй зробити успішну модельну кар’єру на показати на власному прикладі, що мрії здійснюються, головне вірити та йти до мети.


Інша незвична красуня також отримала світове визнання завдяки своїй шкірі. Діандра Форрест є афро-американкою альбіносом. Альбінізм дуже рідко зустрічається серед афро-американців. У школі однолітки з неї глузували, а тепер вона є представницею багатьох відомих французьких та американських модельних агентств та знялась для кліпів відомих виконавців, таких як Beyonce та Kanye West.


У 2013 році звичайна дівчина на ім’я Моффі сколихнула світ моди. Справа в тому, що Моффі має досить яскраво виражену косоокість. Проте саме завдяки цьому недоліку, через який страждають багато жінок у світі, вона підписала контракт з модельним агентством, яке колись зробило відомою Кейт Мосс.
Помітили незвичайну модель в редакції британського журналу «The Pop», куди дівчина прийшла на кастинг.
“Ми вирішили зробити ставку на Моффі. Однакові дівчата з неприродно правильними обличчами давно всім набридли. А в ній є щось особливе”, – пояснив свій вибір редактор журналу.
Ці дівчата є прикладом впевненості та любові до себе, не дивлячись ні на що. Їх краса це дещо більше, ніж ідеальна фігура та лялькові риси обличчя.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео