Фонд Розвитку Української Музики почав випуск нового телевізійного музично-розважального проекту «БРАВО».

Фонд Розвитку Української Музики почав випуск нового телевізійного музично-розважального проекту «БРАВО».
231742 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ця програма знайомить аудиторію з музичними гуртами та виконавцями України. Автором та ведучим цього телепроекту став
відомий продюсер та музичний експерт Роман Муха. "Ми разом з Музичним Фондом хочемо показати людям, наскільки наша земля багата талантами - каже Роман Муха, - скільки неймовірно гарної музики створюють наші співвітчизники, які розкішні голоси народжує наша країна, який високий професійний рівень наших музикантів та артистів."

В новій годинній програмі «БРАВО» Роман Муха показує музичні виступи та з допомогою коротких інтерв'ю знайомить глядачів з кращими представниками українського шоу-бізнесу. Але в програмі беруть участь не тільки відомі артисти: "Великий відсоток учасників нашої програми становитимуть нові перспективні або просто цікаві імена. Можливо, це будуть зовсім не знайомі широкій аудиторії музиканти і гурти, але однозначно варті її уваги. Проводячи багато часу у музичних студіях та концертах, я розумію, що більшість наших музичних коштовностей до тепер не відомі широкому глядачу" - говорить Роман.

Гостем першого випуску програми «БРАВО» став співак KISHE з акустичною програмою. Подивитись випуск програми можна за посиланням:


"До виробництва програми ми залучили дуже сильну команду" – розповідає Роман Муха,- "завдяки старанням багатьох людей вдалось створити якісний і дуже атмосферний продукт. Ми що називається «запарились» зі звуком, тому програму можна дивитись і слухати на хорошій акустичній системі або в якісних навушниках. Саме в цьому випадку, глядач отримає повну насолоду від перегляду програми «БРАВО». Якраз про це ми і мріяли! Без підтримки Фонду Розвитку Української Музики і багатьох наших друзів – цей проект був би неможливим"

На сьогоднішній день досягнуто домовленість про трансляцію програми «БРАВО» з 33 регіональними та супутниковими телеканалами України. Також глядачі будуть мати можливість переглянути цей телепроект на платформі Youtube.

Теги: фонд розвитку української музики,програма "Браво",музичний фонд,KISHE,телепрограма,роман муха
Автор: Роман Муха

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео