Екс-учасники "Голос країни" TAKAYA і Yan Yarosh випустили україномовну пісню "Соло"

Екс-учасники "Голос країни" TAKAYA і Yan  Yarosh випустили україномовну пісню "Соло"
299815 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відбувся реліз пісні "Соло" ー спільної роботи української
співачки TAKAYA і білоруського виконавця Yan Yarosh.
Вокалісти неодноразово планували створити щось спільне. Але, як це часто
буває, все вирішив випадок і вимушений переїзд Яна з Білорусі в Україну
восени 2020-го.


На батьківщині Ян відомий як один з найбільш ротованих молодих артистів,
автор пісень, учасник багатьох телевізійних шоу, серед яких українські "Х фактор" і 6-й сезон "Голос країни".
Валерія Садовська, яка виступає під псевдонімом TAKAYA ー фіналістка 5-го
сезону шоу «Голос країни», переможниця першого конкурсу від "Фонду
розвитку українскої музики", композитор і автор пісень, багато з яких ви чули
в ефірах радіостанцій України.


ー Вже зараз записано дві дуетних пісні, ー говорить TAKAYA.ー Нам дуже
сподобалося створювати разом, але робота триває також і над сольними
проектами. Що з нашої творчості виявиться більш успішним і затребуваним ー
вирішувати тільки слухачам. Вони наші найсуворіші судді!
ー Атмосфера української землі просто змушує творити!ー говорить Ян. ー
Відчуваю наповнення енергією, впевнений, вона виллється в безліч відмінних
треків.


На питання, чому саме "Соло" була обрана для релізу першої, TAKAYA
пояснила:
ー Багато слухачів відчують цю пісню, як частину історії зі свого життя. Вона
про двох людей, які виснажують один одного. Про залежність від пристрасті і
слабкості — коли ніхто не може набратися мужності, щоб розірвати руйнуючі
окови.
І звичайно нас турбувало, не про почуття чи один до одного ця пісня! Досить
ухильно Ян відповів:
ー У своїх відносинах ми вже розібралися …


Слухайте пісню "Соло" на всіх цифрових платформах

Автор: Роман Муха

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео