Альбом-рекордсмен: нова платівка Адель б'є всі рекорди

Альбом-рекордсмен: нова платівка Адель б'є всі рекорди
22214 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після довгих шести років очікування фанатів, відома британська співачка Адель випустила студійний альбом. І він вже б'є всі рекорди.

Британка на довгий час зникла зі сцени. Після низки виборених музичних нагород, наприклад одразу п'яти "Ґреммі" у 2017 році (після чого вона стала першою співачкою, що змогла одержати перемогу одразу у всіх найголовніших номінаціях двічі), жінка поступово все менше з'являлася на сцені та все рідше давала концерти. Врешті сталося затишшя. Кілька років про неї взагалі не було чутно.

За цей час співачка встигла вийти заміж в абсолютній таємниці та купити величезний будинок для своєї сім'ї. Спільний з коханим син і став головною причиною того, що Адель взяла тайм-аут на сцені. Зі слів співачки, вона хотіла нарешті побути мамою, а не легендарною вокалісткою. І хоча фанати чекали її повернення, співачка закрила свій музичний бізнес

Проте нещодавно у різних місцях почали з'являтися цифри "30" і шанувальники почали здогадуватися про вихід чогось нового. Адель вирізняється серед інших артистів тим, що обожнює обирати цифрові назви для своїх альбомів, цей не став виключенням. Згодом у соцмережах співачка підтвердила вихід нового матеріалу і навіть опублікувала короткий шматочок музичного відео.

А 19 листопада було повноцінно випущено новий, четвертий альбом співачки. І перші три дні вже дали зрозуміти, як шанувальники скучили за зіркою. Лише у США його продано більше ніж 500 тисяч примірників. Минулою рекордсменкою була Тейлор Свіфт, яка за тиждень продала 462 тисячі. Її рекорд уже побито. Платівка вже є найбільш популярною у 2021 році, її розкуповують. Але які дані будуть в кінці тижня - поки що навіть ніхто не намагається передбачати.

Новий альбом Адель може стати також і найуспішнішим у її кар'єрі. Платівка про її історію кохання, розлучення та про її сина може зайняти перше місце в Billboard 200. І від того, скільки вона протримається у цьому чарті й залежатиме, чи стане альбом найпоказовішим серед випущених співачкою.

Мої відео