Нестаріючий Джаред Лето таки постарішав задля ролі у одному із фільмів

Нестаріючий Джаред Лето таки постарішав задля ролі у одному із фільмів
32042 ПЕРЕГЛЯДІВ

Американський музикант та актор Джаред Лето, що окрім свого таланту відомий також і тим, що фактично майже не змінився за останні кілька десятиліть, погодився "постарішати" у рамках знімання нового фільму.

Незабаром акторові виповниться 50 років, але його шанувальники вже не перший рік слідкують за тим, як він тримає себе у бездоганному фізичному вигляді. Серед його секретів фізичні навантаження, вегетаріанство та генетика, адже його мати також у свої майже 70 років виглядає приголомшливо. Джаред не цурається експериментів з образами як в житті, так і на екрані, в його "скарбничці" вже є ролі вбивці Джона Ленона (для ролі якого йому довелося набрати близько 20 кг), трансгендера, хворого на СНІД (тут ситуація протилежна, чоловік схуд на 12 кг) і навіть Джокера, для якого він довів своє тіло до модельного вигляду. Тепер же прийшла черга образу  Паоло Гуччі, двоюрідного брата голови модного будинку Gucci.

Під час фільмування нової кінокартини акторові доводилося проводити в кріслі гримера не одну годину. Серед тих елементів образу, що кожен день йому створювали, були накладне друге підборіддя, залисина на маківці та сиве волосся, вуса, а також пластичний грим, що зовні додавав ваги та віку.

В новому образі актора дуже важко було впізнати, адже це ледь не вперше, коли прихильники змогли побачити Джареда у такому вигляді. Навіть колеги по знімальному майданчику його просто не впізнали, вперше побачивши у гримі. Але чи будуть недаремними такі зміни та чи стане успішним фільм, де можна буде побачити постарілого Лето – поки що говорити зарано.

Мої відео