Почався конкурс професійних музикантів "Нове Покоління", який оголосив Фонд Розвитку Української Музики.

Почався конкурс професійних музикантів "Нове Покоління", який оголосив Фонд Розвитку Української Музики.
434914 ПЕРЕГЛЯДІВ

Фонд Розвитку Української Музики оголосив старт нового конкурсу для професійних музикантів, гуртів і виконавців:
НОВЕ ПОКОЛІННЯ 2021 (Весна)

До участі в конкурсі запрошені всі професійні гурти, виконавці та музиканти нашої країни, які відчувають що їм необхідна підтримка та допомога у зйомці відеокліпу та просуванні пісні(відеокліпу) в цифрових та ефірних медіа.

В якості підтримки музикантів, артистів та гуртів Фонд Розвитку Української Музики надає дві категорії призів:
1. Головний Приз Конкурсу – зйомка відеокліпу для переможця на пісню яка набрала найбільше балів в результаті голосування Ексертної Ради, де Фонд Розвитку Української Музики бере на себе організаційні, фінансові обов'язки та займається просуванням готового відеокліпу в медіа та мережі Інтернет. Головний Приз – один в кожному конкурсі.
2. Перший Приз Конкурсу – зйомка студійного музичного демо-відео на пісню, яка набрала достатню кількість балів, в результаті голосування Ексертної Ради. Витрати на створення студійних музичних демо-відео та організацію цих зйомок повністю бере на себе Фонд Розвитку Української Музики. Крім зйомки цих студійних музичних демо-відео, Фонд займається «просуванням» пісень, що увійшли до списку власників Першого Призу Конкурсу. Під «просуванням» мається на увазі розсилка пісень на центральні та регіональні радіостанції та розміщення в мережі Інтернет на платформах Фонду. Призів конкурсу може бути від одного до дванадцяти. Це число залежить від рішення організаторів в кожному конкурсі.

До складу Експертної Ради конкурсу «Нове Покоління» у 2021 році входять:
 Олег Ходачук – продюсер, Президент Фонду Розвитку Української Музики, Сергій Танчинець – Лідер гурту «Без Обмежень», Ігор Кондратюк – продюсер, телеведучий, Роман Давидов – програмний директор "Країна FM", Максим Яковенко - продюсер радіо «Промінь» FM, Ігор Панасов – директор з розвитку премії “YUNA”, Мілош Єліч – музикант, аранжувальник, саундпродюсер, учасник гурту «Океан Ельзи», Роман Муха – продюсер, Голова Фонду Розвитку Української Музики.

Прийом заявок триватиме до 31 травня 2021 року

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитись на фейсбук сторінці Фонду Розвитку Української Музики: https://www.facebook.com/101944268341533/posts/235489371653688/

Благодійна організація Фонд Розвитку Української Музики (Музичний Фонд) — недержавна установа, заснована у вересні 2020 року. Головними задачами Фонду є мінімізація культурних втрат країни в сфері сучасної популярної музики, підтримка та допомога молодим творчим одиницям (музиканти, виконавці, гурти, композитори), пошук та підтримка музичного продукту який відповідає наступним критеріям: сучасний, інноваційний, мелодійний, трендовий (модний), молодіжний, придатний для масової аудиторії. Крім того, до задач Фонду входять - популяризація української музики та українських музичних брендів.

Теги: фонд розвитку української музики,музичний фонд,нове покоління,нове покоління 2021,музичний конкурс нове покоління
Автор: Роман Муха

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео