Українська співачка YULIYA RÓZNEN (Юлія Ро́знен) - презентувала нову пісню Сльози вода.

Українська співачка YULIYA RÓZNEN (Юлія Ро́знен) -  презентувала нову пісню Сльози вода.
338546 ПЕРЕГЛЯДІВ

YULIYA RÓZNEN (Юлія Ро́знен) - українська співачка, фіналістка Хіт-конвеєру(2019) та ГОЛОСУ країни (2017) , проекту - Суперзірка (2011), авторка пісень - #2 Полюси, Розкажи , Уява, Різдво, Sphera та Сльози вода (2021)

Пісню можна послухати за посиланням: ">


У 2004-му вступила в Черкаське музичне училище на факультет народних інструментів. І тільки тут я закохалася в бандуру по-справжньому. А ще, по-справжньому захотіла співати естрадні пісні.

Працювала в «Черкаської капелі бандуристів», пізніше стала її солісткою. А в 2013-му році закінчила Львівську Національну Музичну Академію ім.М.Лисенка — і теж по класу бандури.

У 2017-му році вирішила взяти участь у вокальному шоу «Голос Країни». Підбираючи репертуар, зупинилася на «Спи собі сама» Скрябіна. Прийшла ідея заспівати з бандурою…( )

Мій вибір зацінила вся країна, а тренером став Сергій Бабкін. Стоячи на тій сцені і слухаючи овації залу, я зрозуміла, що це моє, це — сенс мого життя. Сцена «Голосу» змусила мене по-справжньому повірити в себе, розставила всі крапки над «i» — я почала сама писати пісні.

Сьогодні, я — українська співачка, композитор, артист, щаслива дружина і мама, і, можливо, незабаром, актриса. Співпрацювала з гуртом ATHOM: можна сказати, що ми з ними були— колаборація. Спільно з хлопцями написали трек «Уява» та «Sphera»

А в 2019 році я вирішила розпочати сольну кар'єру, як YULIYA RÓZNEN (Юлія Рознен) з дебютним піснею #2 полюси з якою 25 серпня стала фіналісткою масштабного конкурсу "Хіт конвеєр 2019" за підтримки каналу М2 і не залишила байдужим журі та глядачів Співочого поля.

">З осені 2020 вже почав народжуватись наступний вибуховий сингл «Розкажи». Прем’єра музичного відео відбулася 18 липня 2020 року на каналі М2. Активно пісня торкнулася сердець слухачів с початком 2021 року, що показує попадання в до чартів України «Country Radio Hits» (https://tophit.ua/ru/chart/ukraine/weekly/current/all/all)


Офіційне відео -

І ось в кінці травня 2021 року – довгоочікувана прем’єра пісні «Сльози вода» (муз. і сл. Юлія Рознен), написана ще у 2019. Ось те саме неповторне звучання яке ми з командою шукали і знайшли.

“Не шукайте щастя там, де його нема! Не думайте, що хтось за вас зробить цей світ кращим! Не витрачайте своє життя на порожні розмови про погане і сумне!
Нехай щодня з ваших уст бурхливими потічками плюскоче жива вода! Плекайте й любіть те, що ви маєте! Повірте в себе, відкинувши усі сумніви й витріть сльози, бо сльози - вода…”

Всі секрети та цікаві моменти написання ви обов’язково почуєте на прем’єрних етерах з 21 травня та на усіх цифрових майданчиках. Згодом обов’язково слід чекати на появу музичного відео до синглу.

«Я не зупиняюсь на досягнутому і вірю в диво. Моя музика лікує серця»
Ваша Юлія Рознен.

Посилання на сторінки в соц. мережах
► FB - https://www.facebook.com/YuliyaRoznen/

► Instagram - https://www.instagram.com/yuliya_roznen/

►YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCHKYN1fd8ELqSTWEEaa65GQ

Директор артиста +380937440475 (Олексій)

Автор: Роман Муха

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео