Новини спорт: Девід Култхард поставив під сумнів вибір пілотів команди Формули-1 "Торро Россо"

Новини спорт: Девід Култхард поставив під сумнів вибір пілотів команди Формули-1 "Торро Россо"
26654 ПЕРЕГЛЯДІВ

Знаменитий у минулому гонщик Формули-1 із Шотландії Девід Култхард, гадає, що колектив "Торро Россо" може отримати певні проблеми під час доопрацювання свого боліда для змагань на 2015 рік.


Знаменитий у минулому гонщик Формули-1 із Шотландії Девід Култхард, гадає, що колектив "Торро Россо" може отримати певні проблеми під час доопрацювання свого боліда для змагань на 2015 рік. Це має трапитися за словами Култхарда, із-за нестачі у колективі досвідченого гонщика, який міг би обслуговувати інженерів якісним зв’язком.
Для найкращих автоперегонів планети цей сезон стане тільки другим з такою новизною, як турбомотори. Тому більшість колективів має великий потенціал для покращення своїх технологій. Однак команді "Торро Россо" доведеться провести цей сезон із двома новачками Формули-1 юним Максом Ферстаппеном та Карлосом Сайнсом-молодшим. Також Ферстаппен до цього року провів лише 1 повний сезон серед професійних гонщиків в іншій лізі.
Команда продовжила взятий раніше курс на довіру молодим спортсменам та на їх розвиток , однак шотландець Девід Култхард має свою думку на це – він гадає, що результат наступного року для "Торро Россо" може стати провальним: "Конструктори та інші працівники постійно шукають шляхи для розвитку автомобіля, але для цього їм потрібно мати достойного та досвідченого гонщика за кермом. Команді необхідно домогтися ефективної взаємодії між пілотом, фахівцями з аеродинаміки і головним інженером, причому ця співпраця має особливе значення".
При всій повазі до молодих пілотам, їм тільки належить отримати мінімальний набір знань, тому оптимальним складом для команди було б поєднання новачка з досвідченим гонщиком. Однак "Торро Россо" має інший формат побудови свого колективу – вони розвивають недосвідчених спортсменів аби в майбутньому, якщо у них все вийде, отримати максимальну користь від своїх клієнтів".
Шотландець також розповів, що колективу можливо прийдеться прибігти до зміни брифінгів задля покращення роботи молодих пілотів та отримання від них ефективнішої інформації: "Їм потрібно підійти до брифінгів, навчання та розвитку гонщиків з іншого боку, якщо хочуть отримати із цього процесу більшого. Великий плюс від досвідченого пілота – це те, що він буде знати над чим потрібно працювати, на відмінну від молодих спортсменів".
Нагадаємо, що "Торро Россо" планували виступати у 2015 році в такій парі пілотів: Ферстаппен та Данило Квят, але Квят знадобився команді "Ред Булл Рейсінг".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео