Льюіс Хемілтон потроху повертається на п’єдестал «Формули-1»

Льюіс Хемілтон потроху повертається на п’єдестал «Формули-1»
164715 ПЕРЕГЛЯДІВ

Незважаючи на те, що на початку кваліфікаційних заїздів Гран-прі «Формули-1» у Японії легендарний британський пілот «Mercedes» Льюіс Хемілтон знаходився лише на третьому місці, майже поступившись власним титулом «короля перегонів» німецькому гонщику Ніко Росбергу, перемогу у Гран-прі США та на старті ідентичної серії змагань, котрі розпочалися у Мексиці, Льюіс все-таки вирвав у свого суперника, скоротивши, тим самим, розрив із Ніко до 26-ти пунктів з 33-ох. І тепер, хоча рейтинг найкращих гонщиків змагань все ще очолює 31-річний Росберг, містер Хемілтон перемістився з третього місця на друге, аби з новими силами продовжити запеклу цьогорічну боротьбу.

Американський етап Гран-прі «Формули-1» проходив у містечку Остін, штат Техас. І саме в тамтешніх перегонах британець переміг німця, зробивши його лише другим у США. Третім на переможний п'єдестал піднявся 27-річний австралієць Даніель Ріккардо, у якого наразі 227 пунктів.

Цікаво, що перемога Льюіса в Остіні стала для гонщика вже п'ятдесятою. Він першим проїхав усі 56 гоночних кіл, а цьогорічні змагання серії Гран-прі у США взагалі побили рекорд відвідуваності, котрий тримався з 2012-го року. Варто відзначити, що цьогоріч знаменитий автодром «Формули-1» відвідали більше чверті мільйона глядачів.

Найкращим британець став і на початку 19-го етапу у Мексиці. Важливо додати, що до завершення Чемпіонату «Формули-1» залишається ще дві гонки – це змагання у Бразилії 13-го листопада та в Об'єднаних Арабських Еміратах 27-го листопада.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео