Новини спорт: Рекорд Леня за кількістю підбирань не допоміг "Фініксу" перемогти "Мемфіс" в двох овер

Новини спорт: Рекорд Леня за кількістю підбирань не допоміг "Фініксу" перемогти "Мемфіс" в двох овер
26592 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після чималої кількості хибних кидків обох команд, рахунок відкрити вдалося важкому форварду "Фінікса" Маркіфу Моррісу.


Після чималої кількості хибних кидків обох команд, рахунок відкрити вдалося важкому форварду "Фінікса" Маркіфу Моррісу. У відповідь гостям, досвідчений гравець "Гріззліс" Зек Рендольф, тричі відправив помаранчевого у ціль. Після цього єдиний українець в НБА Олексій Лень, отримав м’яч на середній дистанцій та на дриблінгу практично позбувся від опіки найкращого захисника 2013 року Марка Газоля і закинув легкі 2 очки. Однак Рендольф демонстрував неймовірні результати – американець здобув усі 12 очок для "Мемфіса", після чого наставник "Санз" Джеф Хорнасек взяв тайм-аут. Невисокого зросту захисник "Фінікса" Айзея Томас, вдало увійшов у гру і першим дотиком до м’яча надіслав його у ціль 18-9. Один із лідерів гостей – словенець Горан Драгіч, у своїй улюбленій манері завершив двічі атаки колективу (з проходу).
За хвилину до кінця 1 чверті на паркет з’явився новачок "Фінікса" Брендан Райт, котрий був обміняний з "Бостона", а в протилежному напрямку від "Санз" відправили захищений пік першого раунду драфту 2015 року. Але перша дія Райта була зі знаком мінус – форвард/центровий припустився пробіжки.
За 6 з половиною хвилин до кінця першої половини при рахунку 34-25 на користь "Мемфіса", на паркет з’явився наш співвітчизник. Марк Газоль зупинив ефектним блок-шотом у швидкому наступі Драгіча. Ще двома очками відзначився Лень після скидки від партнера – Олексій вільний під кільцем забив згори. Протистояння Леня з Газолем продовжувалось впродовж усієї гри – Олексій отримав блок-шот від іспанця, а потім українець порушив правили при кидку Марка 57-43. Через кілька хвилин Лень пограбував біля чужого кошика Конлі і забив свій кидок з фолом.
За хвилину до кінця основного часу "Фінікс" продовжував поступатися 98-93, але перехоплення Бледсо та влучний кидок Маркіфа Морріса, перевели гру в овертайм. Однієї п’ятихвилинки не вистачило клубам для вирішення звання тріумфатора зустрічі, котра продовжилася в наступному овертаймі. Як наслідок "Санз" підтвердили свою негативну статистику в овертаймах цього сезону – 0 перемог та 3 поразки і поступилися з рахунком 110-122.
Варто відзначити, що у підсумку Олексій Лень зумів оновити свій рекорд кар’єри у кількості підбирань – 13, а також додав до свого активу 14 очок, 2 блок-шоти та 3 втрати.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео