Новини спорт: Наставник БК "Будівельник" В.Черній: "Сьогодні "Говерла" була більш достойним колектив

Новини спорт: Наставник БК "Будівельник" В.Черній: "Сьогодні "Говерла" була більш достойним колектив
132382 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Івано-Франківську, місцева "Говерла" дала справжній бій чинному чемпіону країни - столичному "Будівельнику".


В Івано-Франківську, місцева "Говерла" дала справжній бій чинному чемпіону країни - столичному "Будівельнику". Лише 2 очки розділили команду, хоча в останній чверті підопічні Євгена Мурзіна перемогли 23-15, однак фінальний рахунок табло зафіксувало, як 59-61.
Наставник івано-франківців подякував своїм баскетболістам за гру та відмітив, що більшість із задуманого, особливо захист, його підопічним вдалося здійснити: "Я дякую своїм спортсменам за показану гру, маже все вдалося із усього задуманого. Ми мали обмежену кількість часу на підготовку до цієї зустрічі. Якщо чесно, то ми поставили перед собою мету – підготуватися до БК "Київ". Загалом, у нас вийшло добре зіграти, більше за все сподобались дії у захисті, адже 61 очко від "Будівельника" – це гідний результат. Аби виграти киян, нам потрібно було зіграти на високому рівні усі 40 хвилин, а ми провалились у 3-й 10-хвилинці. Потім гарно діяли у ролі тих, хто наздоганяє і мали можливість закінчити поєдинок по-іншому. 16 підбирань програли на своєму щиті і 20 проти БК "Київ" – це наші недоліки, над якими ми будемо працювати з більшою наполегливістю".
Найрезультативніший гравець "Говерли" з лави запасних Олександр Шостуха, поділився своїми враженнями від гри: "Ми готувалися до цієї баталії. За допомогою уболівальників ми ще більш агресивно грали і хотіли виграти в 2015 році. Наприкінці програли підбір, не поставили спину, багато невимушених втрат призвели до поразки".
Наставник киян Віталій Черній, наголосив на тому, що його баскетболісти не зіграли на належному рівні: "Можливо це буде звучати дуже жорстко, але сьогодні "Говерла" була більш достойним колективом для одержання перемоги, ніж ми. У 1 колі ми програли "Ферро" після хорошої гри з БК "Київ", це повторилося зараз. Чому? Перше, суперники добре грали, на межі фолу, грали по-чоловічому. Баскетбол - це контактний вид спорту, тут боротьба проходить майже до крові, тут потрібно викладатися кожної секунди. Зараз певна кількість наших атлетів, провели зустріч розслаблено в захисті і в нападі теж. Я про це наголосив своїм гравцям і вони мене зрозуміли. Якщо перед нами стоїть мета перемогти у чемпіонаті, то ми повинні демонструвати більшу концентрацію з першої до останньої хвилини баталій".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео