Новини спорт: 34 очки від нестримного Кріса Боша дозволили "Маямі Хіт" на виїзді обіграти "Кліпперс"

Новини спорт: 34 очки від нестримного Кріса Боша дозволили "Маямі Хіт" на виїзді обіграти "Кліпперс"
106015 ПЕРЕГЛЯДІВ

Команди підійшли до очної зустрічі з таким багажем результатів: "Маямі" втримували останній рядок, котрий дає право грати в плей-офф від Східного побережжя – 15 перемог при 21 поразці, справи "Лос-Анджелесу" значно кращі, колектив Дока Ріверса впевнено потрапляє на даний момент до ігор на виліт Західної конференції і має 25 перемог і тільки 12 негативних результатів.


Команди підійшли до очної зустрічі з таким багажем результатів: "Маямі" втримували останній рядок, котрий дає право грати в плей-офф від Східного побережжя – 15 перемог при 21 поразці, справи "Лос-Анджелесу" значно кращі, колектив Дока Ріверса впевнено потрапляє на даний момент до ігор на виліт Західної конференції і має 25 перемог і тільки 12 негативних результатів.
Під завісу часу на першу атаку, гравець "Кліпперс" (господарів) Редік підвісив так званий флоутер, який влучив у ціль. Розігруючий захисник господарів Кріс Пол, як завжди був у центрі уваги і заробив 5 очок із 10 командних, чим дозволив своїм партнерам лідирувати в 6 очок. Перевага "парусників" тільки зростала – оборона "Хіт" не могла стримати різносторонню гру супротивників, а в атаці у "Маямі" один із лідерів колективу Кріс Бош, не міг ніяк потрапити у кільце після своїх кидків. При постановці заслону, дуже грубо себе повів центровий лосанджелесців Деандре Джордан, після його претензій до арбітрів, гравець отримав ще й технічне зауваження.
Запасний центровий "Маямі" Хасан Вайтсайд відзначився приголомшеним слем-данком після навісу Вейда 19-15. Луол Денг на пару з Бошем організували ривок, після якого гості вийшли вперед 23-26. У середині другого періоду не звичний для себе кидок виконав Блейк Гріффін, який влучив із-за дальньої дуги. Бош після розміну із своїм партнером по команді, залишився з менш габаритним гравцем і закинув на пів гак 41-49. Чергові 2 очки заробив Кріс після розвороту в лицьову. Під за навіс половини Денг та Редік відповіли один одному триочковими.
Вайтсайд з’явився на паркеті з перших хвилин третьої чверті та продовжив показувати високий рівень своєї майстерності в обох частинах майданчику. Перевага гостей збільшилась до 13 балів, після блок-шоту Вайтсайда та швидких 3-х очок його партнера. Позитивним моментом для господарів став ендван з-під кільця у виконанні Гріффіна. В останній чверті на полі в першу у матчі вийшов Юдоніс Хаслем, котрий являвся чемпіоном у складі "Маямі" ще зразка 2005-2006 років, однак перша спроба форварда була хибною. За п’ять хвилин до кінця Бош закинув черговий середній кидок чим перейшов рубіж 30 особистих очок і практично вбив інтригу у грі. У наслідку "Маямі" змогли здивувати та обіграти фаворита зустрічі 104-90.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео