Новини спорт: Чергова гарна гра Олексія Леня позначилася на результаті його "Фінікс Санз"

Новини спорт: Чергова гарна гра Олексія Леня позначилася на результаті його "Фінікс Санз"
211713 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хоча господарі нинішньої зустрічі "Фінікс Санз" мав кращі результати за "Клівленд" у ході нинішнього сезону (22 перемоги та 18 поразок), але команда із Заходу вела важку боротьбу за потрапляння в плей-офф з такими міцними колективами, як "Нью-Орлеан Пеліканс" та "Оклахоми"


Хоча господарі нинішньої зустрічі "Фінікс Санз" мав кращі результати за "Клівленд" у ході нинішнього сезону (22 перемоги та 18 поразок), але команда із Заходу вела важку боротьбу за потрапляння в плей-офф з такими міцними колективами, як "Нью-Орлеан Пеліканс" та "Оклахоми". В той час "Кавальєрс" мали однакову кількість поразок та перемог – по 19, але шанси на не потрапляння команди в раунд матчів на виліт Східного узбережжя, були доволі мізерними.
Після 9 матчів підряд, нарешті на паркет повернулась головна зірка "Кавальєрс" та усієї ліги – Леброн Джеймс, який пропускав поєдинки із-за пошкодження. Рахунок у зустрічі вдалося відкрити українському центровому "Санз" Олексію Леню, котрий обіграв біля кільця російського візаві Тимофія Мозгова. На такий розвиток подій лідер гостей Джеймс відповів проходом по лицьовій лінії та забиванням м’яча згори через Леня 6-4. У середині періоду Лень побачив забігання свого партнера Еріка Бледсо і миттєво заграв його під чужим кільцем 14-11. Через кілька хвилин Бледсо віддав належне нашому співвітчизнику і нагородив його своєчасною передачею. Згодом важкий форвард господарів Маркіф Морріс завдав важкого удару опонентам, влучивши 2 підряд дальні кидки 24-16.
У другій чверті перевага господарів продовжувала триматися. При першій появі Леня в наступному відрізку, Олексій допоміг Бледсо заслоном і той нагородив українця результативною скидкою після якої наш центровий забив згори 45-37. Швидкі атаки "Фінікса" зводили нанівець усі спроби гостей відігратися у рахунку, головною загрозою контратак у "Санз" являвся Горан Драгіч. Айзея Томас спровокував Джеймса на порушення правил при дальньому кидку і покарав гостей трьома влучними штрафними кидками.
Третій період розвивався за сценарієм попереднього – на кожний забитий м’яч "Клівленду", "Фінікс" відповідав своїми влучаннями. Маркіф Морріс був нестримним того вечора – форвард станом на 32 хвилину баталії міг похвастатися 24 очками та тільки 3 промахами з гри. Два дальні кидки Джей Ар Сміта дозволили "Кавальєрс" зменшити різницю з 19 до 14 очок. За лічені секунди гості зуміли наблизитися на відстань у 6 очок.
Після затяжного ривку від гостей 21-3, доля матчу вирішувалась у напруженій та рівній боротьбі, в якому краще себе показали господарі 107-104.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео