Новини спорт: Гравець БК "Ферро" розповів про свої високі результати у цьогорічних змаганнях

Новини спорт: Гравець БК "Ферро" розповів про свої високі результати у цьогорічних змаганнях
26607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Свою переможну серію в баскетбольній Суперлізі продовжив "Хімік", котрий отримав 19 позитивний матч підряд, їх суперниками були "Ферро".


Свою переможну серію в баскетбольній Суперлізі продовжив "Хімік", котрий отримав 19 позитивний матч підряд, їх суперниками були "Ферро". Рахунок більш ніж розгромним був 106 на 63. Однак у суперників черговий солідний матч провів один із кращих баскетболістів нинішнього чемпіонату Макс Конате, котрий відзначився дабл-даблом. Зараз гравець має у своєму доробку середні показники 10,4 підбирання за гру, що робить колоритного донеччанина, у якого батько родом із Буркіна-Фасо, кращим баскетболістом Суперліги на підборах. Окрім цього Макс посідає другий рядок серед бомбардирів чемпіонату з 19,5 очок за гру.
Сам Конате розповів, що на його думку може являтися чинником прогресу у нинішньому сезоні: "Моя велика кількість набраних очок – це за рахунок партнерів. Хлопці віддають мені свою довіру, а я їм говорю дякую за рахунок самовіддачі, боротьби за кожне підбирання – тобто роблю все можливе аби принести колективу допомогу. Мені подобається нав’язувати боротьбу під кільцем, це моє. А 2-й чинник - тренер Большаков, який є дуже хорошим фахівцем. Він почав використовувати мене на позиції 4 номера, де я відчуваю себе комфортно. Завдяки його манері організовувати тренування і вести гру я зумів краще розкритися. Він мені демонструє різні нові обіграні, я їх стараюся додати в свій арсенал. Хоча мене все одно не влаштовує статистика (сміється), але я радий, що маю змогу для тренувань та прогресу".
Про пошкодження спини: "У минулому сезоні велику частину пропустив із-за пошкодження спини. Зараз я приділяю їй багато часу – закачую в тренажерному залі та довго розтягуюсь перед тренуваннями".
Про свій невдалий досвід в "Донецьку": "На той час у клубу був дуже міцний склад, лише одним приміром може стати Сонгайла, котрий 7 років захищав кольори команд НБА. Це був мій конкурент на позиції. Крім того були й американці. До позитивних моментів я можу записати собі те, що я отримав від цих гравців чимало досвіду. Наприкінці минулого сезону я повернувся в "Донецьк", котрим вже керував Валерій Плеханов. Він був моїм наставником в юнацьких лігах. Тоді я почав отримувати більше ігрового часу, але все одно не мав таких можливостей, як в "Ферро".
Про шанси пограти в збірній: "Неймовірного бажання потрапити саме тільки в збірну – не маю, але мені буде приємно його отримати".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео