Новини спорт: 37 очок в графі результативності Ламаркуса Олдріджа виявилося замало аби перемогти "Ло

Новини спорт: 37 очок в графі результативності Ламаркуса Олдріджа виявилося замало аби перемогти "Ло
26644 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гості з Лос-Анджелесу приїхали перевірити свої сили у грі з місцевими "Трейл Блейзерс", котрі шли на 2-му місці Західної конференції маючи 30 перемог при 8 поразках.


Гості з Лос-Анджелесу приїхали перевірити свої сили у грі з місцевими "Трейл Блейзерс", котрі шли на 2-му місці Західної конференції маючи 30 перемог при 8 поразках.
На майстерні два очки від Кріса Камана, гравці "Кліпперс" відповіли ефектним данком у швидкій атаці центровим Деандре Джорданом. Ламаркус Олдрідж декількома обманними рухами під чужим кошиком розгойдав свого захисника і без перешкод відправив помаранчевого у ціль 6-6. Вперше у поєдинку Блейк Гріффін перевірив свої сили кидком із середньої відстані і це йому вдалося з позитивним результатом. Кріс Пол скористався заслоном свого товариша по команді Блейка та позбувшись опіки надіслав помаранчевого у кільце.
Кріс Каман не побоявся піти в прохід під кількох "бігменів" "Кліпперс" та заробив окрім двох набраних очок ще й фол на собі – 29-27. Однак згодом Джамал Кроуфорд набрав 8 підряд очок та поставив лосанджелесців на більш привичну перевагу у рахунку. Запасний центровий "Портленда" Меєрс Леонард, зумів відзначитися із практично дальньої дистанції, трохи заступивши за дугу. Олдрідж продовжив свою лідерську ходу та надсилав м’яч у чуже кільце на будь-який смак, тому до кінця 1 половини, баскетболіст мав на своєму рахунку 22 очки. В деякий момент, баскетбол на майданчику почав відбуватися за найкращим сценарієм для глядачів – команди дуже швидко переходили центр паркету та відзначалися великою кількістю втрат.
Лідер за кількістю три очкових в лізі гравець господарів Веслі Метьюз, відзначився вже 118 для себе дальнім влучним кидком. Однак снайпер "Парусників" Редік не забарився із відповіддю 64-57. Олдрідж через руки суперників все одно влучив свою спробу із середньо-дальньої відстані і скоротив відставання "Портленду" до 3 балів. В кінці 3-го періоду зусиллями різних гравців з лінії штрафних, рахунок був зрівняний 72-72.
В заключному відрізку зустрічі "Кліпперс" відпустили від себе опонентів, але за 5 хвилин до кінця матчу дует Пол-Гріффін вирівняли рахунок 85-85. Міцнішими нерви в останні хвилини баталії опинилися у гравців з Лос-Анджелесу, котрі святкували важливу для себе перемогу 100-94.
Варто нагадати, що команди вже проводили між собою гру у регулярному сезоні – 11 жовтня 2014 року, "Кліпперс" нанесли поразки "Портленду" 106-102.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео