Новини Спорту: Зустріч двох конкурентів "Індіани" та "Детройта" за потрапляння в зону плей-офф прине

Новини Спорту: Зустріч двох конкурентів "Індіани" та "Детройта" за потрапляння в зону плей-офф прине
238196 ПЕРЕГЛЯДІВ

Саме по такому сценарію і розпочалася зустріч – тільки після двох зіграних хвилин Брендон Дженнінгс потрапив м’яч із дистанції за яку присвоюють 3 бали.


"Індіані" характерний повільний та захисний баскетбол. Саме по такому сценарію і розпочалася зустріч – тільки після двох зіграних хвилин Брендон Дженнінгс потрапив м’яч із дистанції за яку присвоюють 3 бали. Відповідь від господарів була більш ніж переконливою – Девід Уест двічі розбирався із візаві у 3-секундній зоні, а Соломон Хілл забезпечив потрапляння із дальньої дистанції 7-3. Згодом гостям вдалося зрівняти рахунок: вдалими діями відзначилися "бігмени" "Пістонс" Андре Драммонд і Грег Монро, останній закинув м’яч з фолом.
Зустріч носила принциповий характер для атакуючого захисника "Пейсерс" Родні Стакі, котрий до цього сезону всю свою кар’єру захищав кольори нинішнього суперника "Індіани". Родні набрав перші свої очки після половини чверті. Дженнінгс показав, що він являється одним із кращих гравців ліги по перехопленням, вибивши круглого з рук опонента, Брендон на швидкості убіг від конкурентів і додав 2 очки. "Детройт" відірвався у рахунку на 8 очок і баскетболісти цього клубу могли відчувати себе впевненіше.
Перехопити лідерство у рахунку "Індіані" вдалося лише після 3 хвилин гри у другій чверті, однак їх перевага продовжувалася приблизно 5 секунд – Джоді Мікс був прицільним з середньої дистанції. 7 спроб запасного гравця господарів Майлза не приносили гідної ефективності, оскільки тільки 2 спроби достигли своєї цілі. Хорватський легіонер "Індіани" Рудеж чудово проявив себе в атаці, забивши 8 очок – 43-35. В кінці 1 половини три дальні кидки від грузили Дженнінгс та Коулдвел-Поп 51-49.
Оборонні редути "Індіани" на початку 3-го періоду призвели до чималої кількості хибних атак "Детройту". Дженнінгс продовжував феєрити із-за дальньої дуги і закинув тричі підряд, а одного разу спроба була забита із порушенням правил 68-68. Рудеж черговим попаданням оновив свій власний рекорд результативності кар’єри – 13 пунктів. При рахунку 87-87, матч достиг свого апогею за 6 хвилин до кінця поєдинку. За пів хвилини до кінця основного часу арбітри нагородили фолом в атаці Хіберта і при рівному результаті остання атака залишилася за "Пістонс". Більш холоднокровними у останньому епізоді гри виявився Драммонд, котрий із сиреною додав м’яч у кошик після поганого кидка Дженнінгса - 98-96.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео