Новини Спотру: Гравець БК "Київ" Павло Крутоус вважає покращення своєї гри підсумком від’їзду інозем

Новини Спотру: Гравець БК "Київ" Павло Крутоус вважає покращення своєї гри підсумком від’їзду інозем
26640 ПЕРЕГЛЯДІВ

В українському баскетболі цьогорічний спад рівня гри має не тільки негативні відтінки – наставники практично усіх команд почали після від’їзду легіонерів давати набагато більше часу українським баскетболістам, що дає їм можливість розвиватися і прогресувати.


Гравець БК "Київ" Павло Крутоус вважає покращення своєї гри підсумком від’їзду іноземців
В українському баскетболі цьогорічний спад рівня гри має не тільки негативні відтінки – наставники практично усіх команд почали після від’їзду легіонерів давати набагато більше часу українським баскетболістам, що дає їм можливість розвиватися і прогресувати. Не є виключенням із цих правил і форвард БК "Київ" Павло Крутоус. У цьому сезоні наставник Деян Прокіч випускає свого гравця по 30 хвилин в середньому за матч.
Сам Павло вважає, що головним фактором отримання такого великого часу, являється ухід з команди іноземних баскетболістів: "Прихід Прокіча став важливим нюансом для мого розвитку, але важливіший фактор – це від’їзд легіонерів. Раніше спеціалісти робили ставку на інших спортсменів крім українських. Деян мав досвід тренувань дубля клуба, тому він вже раніше робив ставку на українську молодь, а зараз деякі результати почала давати молодь у Суперлізі".
Про свою гарну форму, за рахунок якої Павло посідає дев’яте місце у бомбардирській гонитві чемпіонату: "Раніше не мав стільки часу на паркеті, а зараз почав грати важливу роль у команді. У нашому колективі всі допомагають один одному – ми єдине ціле. Оскільки у клубі ротація невелика, тому нам приходиться кожну зустріч відпрацьовувати на межі можливостей. Можливо, зараз показую найкращу форму, але на цьому не можна зупинятися, потрібно бути кращим серед усіх".
Про покращення відсотку влучань із-за дуги: "Щороку працюю - просто в минулому сезоні вдавалося зробити 2-3 кидка за гру і був невисокий відсоток реалізації. А на цей раз вже почав забивати. Кожне попадання приносить більше впевненості. І в цьому сезоні у нас стало багато кидкових тренувань, багато працюємо саме над завершенням атак, тому що тренер розуміє, що це одна із головних речей в баскетболі".
"Найбільший акцент при заняттях роблю на розвиток мислення на майданчику і звісно ж над захистом. Не забуваємо працювати над дриблінгом, у більшості моментів працюємо з ігровими елементами. До сезону потрібно більше працювати над фізичною формою, а зараз потрібно покращувати командні схеми. Кожного разу нас розділяють на 2 групи: в одній займаються маленькі баскетболісти, а в іншій великі. В обох групах гравці працюють над слабкими сторонами", - повідомив Крутоус про свій та командний тренувальний процес.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео