Новини Спотру: 27 очок Ентоні Девіса дозволила святкувати перемогу "Пеліканс" над "Пістонс"

Новини Спотру: 27 очок Ентоні Девіса дозволила святкувати перемогу "Пеліканс" над "Пістонс"
238199 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гості з Орлеану почали зустріч активніше – після череди заслонів Ентоні Девіс (гравець збірної США) вийшов на оперативний простір і відзначився середнім кидком, у наступній атаці Данте Каннінгем забив слем-данк. 


27 очок Ентоні Девіса дозволила святкувати перемогу "Пеліканс" над "Пістонс"
Гості з Орлеану почали зустріч активніше – після череди заслонів Ентоні Девіс (гравець збірної США) вийшов на оперативний простір і відзначився середнім кидком, у наступній атаці Данте Каннінгем забив слем-данк. Краще на початку поєдинку гості виглядали і у боротьбі на чужому щиті – турок Омер Ашик старався більш за інших 2-8. Почала виділятися дуель між важкими форвардами Девісом та Грегом Монро – Девіс поставив блок-шот Грегу, а той в свою чергу відповів організуванням швидкої атаки. Втрата м’яча захисником "Пеліканс" Еріком Гордоном призвела до швидкого прориву, який завершив Брендон Дженнінгс. Штатний снайпер "Нью-Орлеану" Райан Андерсон, легко позбувся від опіки свого опонента Сінглера та із середньої дистанції відзначився 20 очком для команди.
У другій 12-хвилинці запасний захисник "Пеліканс" Джиммі Фредетт у проході відзначився ендваном і рахунок став 33-22 впевнено на користь гостей. Згодом свій подвиг Фредетт повторив і різниця в зустрічі стала більш ніж переконливою на користь гостей. Після чергового дальнього потрапляння від Андерсона, наставник "Детройту" Стен Ван Ганді при рахунку 24-43, попросив тайм-аут. Після відпочинку Кентавіус Коулдвел-Поп зумів знайти м’ячем чужу корзину кидком із-за дуги, а після цього Андре Драммонд розібрався із візаві у 3-х секундній зоні.
Ентоні Девіс закінчив влучним кидком першу половину, так і розпочав 3-ю чверть – трибуни в "Детройті" вели себе дуже тихо 38-60. Головна сила "Пістонс" останніх переможних матчах – три очковий кидок, прорвався у Сінглера та Дженнінгса 46-64. Доволі часто гравці "Пеліканс" почали не встигати за Монро, котрий виходив на лінії штрафних кидків. Непорозуміння між гравцями "Пістонс" призводили до невчасних втрат. Ефектне добивання згори Девіса засмутило уболівальників на арені в "Детройті". Гарна кінцівка чверті від Дженнінгса дозволяла подумати господарям про включення за перемогу у даній баталії.
На початку заключних 12 хвилин форвард "Нью-Орлеану" Куінсі Пондекстер, двічі засмутив господарів потрапляннями м’ячами номіналом в 3 бали. Активніше заграв захисник "Поршнів" Джоді Мікс, котрий відзначався не тільки дальніми кидками, але і завершував проходи під кільце. Але різниця була настільки великою, що "Пеліканс" змогли її втримати 105-94.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео