Новини Спотру: "Даллас" зумів перервати 5 матчеву переможну серію "Денвера"

Новини Спотру: "Даллас" зумів перервати 5 матчеву переможну серію "Денвера"
26591 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відкрити рахунок у зустрічі вдалося незмінному лідеру господарів паркету ("Маверікс") Дірку Новіцкі, котрий вирішив зарядити кидок із дальньої дистанції.


"Даллас" зумів перервати 5 матчеву переможну серію "Денвера"
Відкрити рахунок у зустрічі вдалося незмінному лідеру господарів паркету ("Маверікс") Дірку Новіцкі, котрий вирішив зарядити кидок із дальньої дистанції. Дірк продовжив зустріч феноменально – його команда повела у рахунку 10-2, а сам німець забив усі 10 командних пунктів, після чого Чендлер Парсонс зумів допомогти Новіцкі під час заробляння очок. Аарон Аффлало - тільки цей захисник "Наггетс" зумів перервати ривок візаві. А ось в наступній атаці форвард "Денвера" Вілсон Чендлер відзначився данком через свого центрового із однаковим прізвищем – Тайсоном Чендлером. Цей епізод повинен потрапити до найефектніших нарізок ігрового тижня.
На дальній кидок з кута Аффлало, господарі відповіли влучанням запасного розігрую чого Девіна Харріса 20-12. Фарід відзначився ефектним блок-шотом, тим самим, зупинивши швидку атаку "Далласа". Новачок "Денвера" захисник Джамір Нельсон, вийшов з лави запасних і у 1 атаці відзначився результативним накидом на аллей-уп Хіксону. Перші очки в 2-й чверті записав на свій рахунок Вілсон Чендлер 29-26. Бареа та Тайсон Чендлер показали свій аллей-уп і зробили відрив від суперників більш комфортним в 10 очок. Харріс не стримався і порушив правила на Лоусоні, котрий виконував триочковий кидок, однак розігруючий "Наггетс" примудрився потрапити лише 1 із 3 штрафних.
Триочковий Дірка на початку чверті змусив наставника "Наггетс" Брайана Шоу взяти перерву, оскільки відставання його підопічних було великим – 14 очок. Монта Елліс пішов напролом у 3-х секундну зону і закинув помаранчевого з-під Аффлало. Хіксон був активним під чужим кошиком і за це його суперники з "Далласа" відправляли баскетболіста на лінію штрафних 64-52. Нельсона пустили в прохід по лицьовій лінії і той скористався такою можливістю сповна – забив з фолом, а в наступній атаці реалізував дальню спробу 69-59. Тай Лоусон забив нестандартний дальній кидок – від щита.
Дорел Артур двічі з однієї позиції засмутив захист "Далласа", але його команді все одно не вдавалося зрівняти рахунок. Різниця в 6-10 очок на користь господарів зберігалася доволі довго, тому "Денвер" мав шанси на переможний ривок під кінець зустрічі. Однак досвідчені гравці "Маверікс" втримали позитивний результат і звели гру на свій рахунок 97-89 та перервали 5 матчеву переможну серію супротивника.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео