Новини спорт: Лідер НБА "Голден Стейт" зміцнив свою позицію у битві з "Рокетс"

Новини спорт: Лідер НБА "Голден Стейт" зміцнив свою позицію у битві з "Рокетс"
211771 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зустріч між одними з найяскравіших та найсильніших клубів НБА "Х’юстон Рокетс" (4 сходинка Заходу – 28 перемог при 12 поразках) та "Голден Стейт Уорріорз" (1 сходинка в усій лізі з 31 перемогою та 6 фіаско) стала окрасою ігрового вечора НБА.


Зустріч між одними з найяскравіших та найсильніших клубів НБА "Х’юстон Рокетс" (4 сходинка Заходу – 28 перемог при 12 поразках) та "Голден Стейт Уорріорз" (1 сходинка в усій лізі з 31 перемогою та 6 фіаско) стала окрасою ігрового вечора НБА.
Перехоплення Клея Томпсона і вихід на побачення із самотнім кільцем, а також реалізований дальній від Дреймонда Гріна – змусили затихнути уболівальників домашнього майданчику "Х’юстона" "Тойота Центру". Зірковий центровий господарів Дуайт Ховард зміг зупинити ривок гостей 9-0, своїм коронним правим гаком після розвороту у центр. Господарі швидко відновили паритет у рахунку 10-10, постаралися Донатас Мотеюнас та Патрік Беверлі. Матч продовжився доволі швидко та відкритою грою – гравці почали дуже швидко забивати м’ячі один одному 20-16. Ховард закінчив швидкий прорив "Рокетс" і вже через кілька секунд на це відповів Томпсон, котрий відгукнувся на передачу Стівена Каррі 22-20. Кінцівка періоду залишилася за господарями, котрі змогли піти на перерву з перевагою в 10 очків.
Чотирьох хвилин другої чверті вистачило команді Стівена Каррі для того аби відновити нічийний рахунок 40-40. Команди продовжували радувати уболівальників результативним баскетболом. У "Рокетс" варто відзначити гарну взаємодію між Харденом та Мотеюнасом. Таким високим розумінням один одного у "Голден Стейт" могла похвастатися пара Каррі-Томпсон, котра в черговий раз розіграла влучний три очковий кидок 50-51. Ривком 9-0 "Воїни" завершили чверть та пішли на велику перерву виграючи 59-64.
Непорозуміння в обороні господарів призвели до входження під кільце через 3-х секундну зону Каррі і двох його легких очок. Каррі вже не в перший раз скористався прогалинами у захисті "Х’юстона" та з 4 метрів відправив круглого у корзину від щита. Джош Сміт тільки-но з’явився з лави запасних і відразу продовжував поліпшувати свою власну статистику 5 очками за хвилину. Девід Лі та компанія організувала ще один ривок, котрий суттєво вдарив по амбіція господарів на перемогу 80-100.
За 5 хвилин до кінця основного часу, різниця у рахунку вимірювалася 23 пунктами і в перемогу "Рокетс" мало хто міг повірити. Після цього наставник господарів Кевін Макхейл випустив на паркет росіянина Олексія Шведа тим самим признав свою поразку з кінцевим результатом 131-106.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео