Новини спорт: "Детройт" продовжив сходження в чемпіонаті НБА, перегравши "Філадельфію"

Новини спорт: "Детройт" продовжив сходження в чемпіонаті НБА, перегравши "Філадельфію"
79495 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аутсайдери зустрічі "Філадельфія 76", котра практично втратила шанси на потрапляння до кращої вісімки Сходу, у першій атаці "Детройту" перехопили м’яч, але точності форварду Ковінгтону не вистачило.


Аутсайдери зустрічі "Філадельфія 76", котра практично втратила шанси на потрапляння до кращої вісімки Сходу, у першій атаці "Детройту" перехопили м’яч, але точності форварду Ковінгтону не вистачило. Задня лінія "Пістонс" дозволила почати матч із невеликої переваги у вигляді 6 очок – 8-2. Дженнінгс почав бомбардувати чужий кошик і це призвело до хвилинної перерви від наставника "76-х". Два дальніх кидки від Сінглера та Коулдвела-Попа дозволили передувати у рахунку 21-9. Дальня артилерія "Поршнів" працювала на максимумі – за дві хвилини до кінця, команда Ван Ганді закинула вже 7 триочкових.
Свої перші кидки не реалізував Джоді Мікс і тим самим не давав змоги збільшити перевагу своїм партнерам 31-21. Атака гостей виглядала мляво та невпевнено – це перетворювалося в неточні паси, неочікувані та невдалі прийоми помаранчевого, а також кидками зі спротивом 41-27. Канадський центровий оборонного типу "Пістонс" Джоель Ентоні, отримав довіру від тренера та вперше вийшов на паркет у зустрічі і першим дотиком виправив неточний кидок партнера по команді Ентоні Толлівера. Домінування господарів збільшувалося у рахунку – втрата Уілльямса призвела до швидкого та результативного нападу "Детройту". Майкл-Картер самотужки почав діяти і на кроссовері прибрав захисника, а інший оборонець не встиг та порушив правила при влучному кидкові розігруючого "Філадельфії". Згодом Уілльямс ще одного разу пройшов під кільце та забив з фолом 56-36.
Наступна половина гри почалася перспективно для "Філадельфії" – з данку Макденіелса. Хенрі Сімс зумів виправити свою помилку в нападі і додав з другої спроби помаранчевого у кільце 66-52. Толлівер відгукнувся на скидку свого партнера та без роздумів надіслав м’яч у кільце суперників. Толлівер закинув у швидкій атаці ще 2 очки, а Сінглер за 5 секунд зо завершення чверті, перехопив круглого та з кута майданчику поставив суперників у незручне положення 81-62.
Аугустін віддав приховану передачу, загострюючи під кільце на Монро, однак важкому форварду не дали забити легкий м’яч, порушивши на ньому правила. Серія втрат філадельфійцям не дозволили навіть подумати про можливий позитивний результат – за 4 хвилини до кінця "Детройт" передував 101-77, тому фінальний рахунок також залишився за "Поршнями" 107-89.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео