Новини спорт: Флойд Мейуезер-старший: "Після того як я побував у суді, Пакьяо перестав всіх нокаутув

Новини спорт: Флойд Мейуезер-старший: "Після того як я побував у суді, Пакьяо перестав всіх нокаутув
211754 ПЕРЕГЛЯДІВ

Батько та діючий наставник головної зірки боксерського цеху у всьому світі – непереможного Флойда Мейуезера-молодшого (47 перемог з них 26 достроково та жодного фіаско), продовжує говорити, що він не знає чи зможе відбутися поєдинок, на котрий очікує вся планета – між його сином та філіппінцем Менні Пакьяо (57 перемог, 5 нічиїх та 2 поразки). 


Батько та діючий наставник головної зірки боксерського цеху у всьому світі – непереможного Флойда Мейуезера-молодшого (47 перемог з них 26 достроково та жодного фіаско), продовжує говорити, що він не знає чи зможе відбутися поєдинок, на котрий очікує вся планета – між його сином та філіппінцем Менні Пакьяо (57 перемог, 5 нічиїх та 2 поразки). Мейуезер-старший залишається при думці, що його підопічний все-таки має вийти в ринг проти філіппінця.
"Всі люди до сих пір продовжують сперечатися та обговорювати цей подинок між Флойдом та Менні. Однак я не можу точно сказати, чи зможе така баталія відбутися. Обговорення та між двома боксерами стоїть на одному місці ось вже кілька років. Якщо у них у обох є бажання виграти один у одного, то їм потрібно проводити матч вже найближчим майбутнім. Гадаю, буде дуже неправильно та нерозумно не боксувати в такій зустрічі, адже вони мають вийти та відбоксувати між собою", - зазначив тренер Флойда Мейуезера-молодшого.
Також батько Флойда-молодшого, продовжив заявляти, що Пакьяо приймав заборонені препарати у проміжок своїх найкращих боксерських років. Раніше Менні навіть подав до суду на Мейуезера-старшого за наклеп, однак обидві сторони вирішили заключити мирову тоді.
"Багато людей можуть вважати філіппінця великим спортсменом. Всі ці його нокаути. Так чи інакше, за це я вирушив до суду. А потім раптом, після того як я побував у суді, він перестав всіх нокаутувати і не робить цього вже п’ять років. Ось такі справи. Він нокаутував всіх без розбору, кожен його удар опинявся для суперника смертельним для цього виду спорту", - заявив Флойд-старший.
Тренер виразив чергові негативні слова на рахунок Пакьяо, назвавши останній його бій не тим результатом, на який він очікував: "Якщо брати до уваги попереднього боксера проти якого філіппінець виходив у ринг, то він навіть не зумів отримати перемогу достроково. Адже Кріс Елджієрі був стовідсотковий любителем. Він проводив свої бої, як типовий любитель, а Пакьяо виявився заслабким аби його нокаутувати. Так він його надсилав у нокдаун і це було зроблено аж шість разів, але все одно йому не вдалося закінчити бій раніше запланованого терміну. Це більше схоже на якийсь жарт чи вигадану історію".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео