Новини спорт: "Клівленд" у черговому турі НБА легко розправився із "Чикаго"

Новини спорт: "Клівленд" у черговому турі НБА легко розправився із "Чикаго"
53093 ПЕРЕГЛЯДІВ

Яскраві команди Східної конференції розпочали баталію з кількох втрат та хибних кидків.


Яскраві команди Східної конференції розпочали баталію з кількох втрат та хибних кидків. Перші очки в матчі були записані на прізвище російського центрового у складі "Кавальєрс" Тимофія Мозгова – його напарник Леброн Джеймс побачив врив під кільце Тимофія і відразу переправив помаранчевого до його рук. У неприємне зіткнення з Гібсоном потрапив форвард господарів Кевін Лав (отримав головою у ніс), після чого йому прийшлося відправитися на лаву для запасних. Сміт у вільній позиці отримав передачу та закинув три очки 9-4, а пізніше Леброн продерся через двох опікунів і ефектним та результативним проходом завершив атаку.
Трістан Томпсон та Тадж Гібсон відмітилися ідентичними підбираннями на чужих кошиках і допомогли своїм командам набрати очки чи заробити штрафні кидки. За допомогою проходу Джеймса через купу гравців супротивника, "Кавальєрс" відірвалися на відстань у 9 очок. Пау Газоль, котрий чудово вміє знаходити можливості для кидків з середньої відстані та має гарний відсоток влучань з такої дистанції, заробив ще 2 очки, закинувши через руки Мозгова. Гібсона залишили оперативний простір аби той спробував обіграти сам на сам Лава – так і сталося, Тадж пішов у центр і з контактом та порушенням правил забив з-під Лава. Далі сталося чимало порушень правил у гравців "Клівленду" – Роуз, Батлер та Гібсон ставали на лінію пробиття порушень правил.
Мозгов вирішив діяти у стилі Газоля та забив кидок з 6 метрів 48-34. Баскетболісти "Чикаго" отримали можливість убігти у прорив 4 в 1 оборонця і в граціозному вигляді Роуз завершив атаку. Третій відрізок гри відкрив дальнім потраплянням Кевін Лав і відставання "Буллс" ставало катастрофічним 57-39. Роуз потрапив із-за дуги двічі, однак задоволеним собою лідер "Биків" не міг бути – 4 із 13 влучань з гри. Ірвінг з труднощами пройшов у трьох секундну зону суперника та зумів знайти момент для кидка, котрий потрапив у ціль 72-50.
Батлер порадував публіку та після "спіну" опинився один на один з кільцем і забив у нього м’яч згори. У Сміта та Ірвінга почали залітати практично кожний м’яч і "Чикаго" було важко знайти аргументи в такому випадку 84-59. Починалася заключна чверть, а Леброн Джеймс з розвороту через двох суперників відзначився двома очками, надалі ситуація не змінилася на паркеті і господарі святкували звитягу 108-94.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео