Новини спорт: 24 очки головного снайпера "Атланти" Кайла Корвера допомогли його колективу здолати "Ч

Новини спорт: 24 очки головного снайпера "Атланти" Кайла Корвера допомогли його колективу здолати "Ч
53120 ПЕРЕГЛЯДІВ

В очному протистоянні зіткнулися одні з кращих команд Східної конференції "Чикаго Буллз" та "Атланта Хоукс", котрі можуть зіткнутися один з одним у фіналі Сходу.


В очному протистоянні зіткнулися одні з кращих команд Східної конференції "Чикаго Буллз" та "Атланта Хоукс", котрі можуть зіткнутися один з одним у фіналі Сходу. У господарів з Чикаго зустріч пропускав основний французький центровий Хоакім Ноа та форвард Майк Данліві, а у суперників день відпочинку за напруженого графіку отримав важкий форвард з Македонії Антіч.
Суттєвої помилки допустився лідер "Буллз" Пау Газоль, котрий не віддав м’яч розігрую чому, а сам почав демонструвати дриблінг, після чого помилився при передачі і Джеф Тіг відкрив рахунок у грі. Тіг стягнув на себе уваги відразу двох захисників і побачив вільного під кільцем Пола Мілсепа – пас прослідував точний та своєчасний 7-9. Ефективний та ідеальний пік-ен-ролл розіграла пара Роуз та Газоль, останній завершив атаку не роблячи спроб закинути згори. Ветеран "Атланти" Бренд отримав свій ігровий час у зв’язку із відпочинком Антіча та першим дотиком до м’яча відзначився влучним середнім кидком 11-16. Гравці "Чикаго" відзначалися активною грою на підбираннях біля чужого кільця і це їм вдавалося доволі непогано, однак велика кількість неточних спроб знижувала ефективність підбирань в атаці 12-18.
Форвард гостей Майк Скотт з сиреною про завершення чверті влучив дальній 16-24. Перевід м’яча за спиною від Деріка Роуза призвів до входження на близьку відстань до кільця суперників та 2 очок від Гібсона 28-36. Згодом Роуз підвісив так званий флоутер і вперше у зустрічі набрав очки з гри. В минулому баскетболіст "Чикаго" Кайл Корвер зараз відправив 4 триочковий у кільце "Буллз", при чому не маючи жодної хибної спроби. Блок-шот поставлений під сирену половини зустрічі підкреслив становище господарів у даному протистоянні 39-48.
Частина третьої чверті суттєво не відрізнялася від попередніх і перевага "Хокс" вимірювалася в 12 пунктів. Чергових два триочкових забив Корвер – за такої гри шанси на перемогу "Чикаго" зводилися до нуля. Роуз показав, що інколи і він може влучити кидком із-за дуги.
На останню перерву команди пішли за 10-очкової переваги "Атланти". Ендван від Газоля за 3 хвилини до кінця вніс інтригу у зустріч 91-97. Однак серія тактичних фолів в останні секунди не спрацювала і "Атланта" перемогла 107-99. Головний снайпер команди Корвер відзначився 24 очками.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео