Новини спорт: "Чикаго" в овер-таймі здобуває важку перемогу над "Голден Стейт"

Новини спорт: "Чикаго" в овер-таймі здобуває важку перемогу над "Голден Стейт"
238294 ПЕРЕГЛЯДІВ

До очної зустрічі з "биками" "Воїни" підійшли маючи в активі 19-матчеву переможну серію на своєму паркеті. А "Чикаго", у свою чергу, міг похвалитися недавніми перемогами над "Далласом" і "Сан-Антоніо", які затихли розмови про відставку Тома Тібодо.


До очної зустрічі з "биками" "Воїни" підійшли маючи в активі 19-матчеву переможну серію на своєму паркеті. А "Чикаго", у свою чергу, міг похвалитися недавніми перемогами над "Далласом" і "Сан-Антоніо", які затихли розмови про відставку Тома Тібодо. У вівторок обидва суперники показали найвищий клас, і їх поєдинок закономірно видався на диво.
На перших порах напад "Голден Стейт" затьмарило все інше на майданчику, і до середини другої чверті каліфорнійці отримали "+10". І раптом "Чикаго" відповів власним ривком 10: 0, в ході якого Нікола Міротіч набрав 6 очок. Опоненти знову пішли по дистанції матчу ніздря в ніздрю.
Нову спробу відірватися "Воїни" зробили на початку заключної чверті. І знову, варто було господарям зробити різницю двозначної, "Чикаго" тут же парирував 7-очковим прискоренням. "Биків" тримало на плаву два чинники. Чудова гра передньої лінії: Газоль, Ноа, Гібсон і Міротіч зібрали 47 підбирань на трьох, всього на один менше, ніж весь "Голден Стейт". І чудова гра Роуза, який кинув 33 рази за зустріч. Правда, часто MVP-2011 відверто загравався. На його рахунку відразу 11 втрат і всього одна передача.
Зате віддав її Роуз в найпотрібніший момент. "Бики" примудрилися замкнути на своїй половині Стефена Каррі і обікрасти його. Роуз, який опинився з м’ячем, зробив звичний рух на кільце, але потім все-таки відпасував на периметр абсолютно одинокому Хайнріку. Той вивів "Буллз" вперед за 15,8 секунди до кінця, але цього не вистачило для перемоги.
Після промаху Ігуодали в атаці у відповідь 201-сантиметровий Дреймонд Грін двічі перестрибнув Ноа з Газолем і з другої спроби добив м’яч у кільце. Спроба Роуза з сиреною просвистіла мимо, і глядачі в Окленді побачили овертайм.
Спекотна боротьба продовжилася: "Бики" і "Воїни" по разу виходили вперед, а остання хвилина почалася при рівному рахунку. Порушив статус-кво Роуз, який не побоявся взяти на себе відповідальність, хоча на його рахунку до того моменту було 20 промахів. Його середній кидок через руки Томпсона, який вище за нього на 10 сантиметрів, опустився точно в сітку.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео