Вітайте нового чемпіона! Олександр Усик розбив Ентоні Джошуа

Вітайте нового чемпіона! Олександр Усик розбив Ентоні Джошуа
326125 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пізно ввечері в суботу, 25 вересня, у Лондоні на переповненому стадіоні «Тоттенгема» відбувся найбільш очікуваний боксерський поєдинок 2021-го року – українець Олександр Усик спробував відібрати чотири пояси чемпіона світу за версіями WBA Super, WBO, IBF та IBO в британця Ентоні Джошуа.

В перших раундах Олександр Усик намагався діяти максимально швидко, натомість Ентоні Джошуа зайняв центр рингу та вичікував на свій момент для удару. Українцю досить складно було підібратись до суперника, оскільки Джошуа вміло тримав дистанцію. А вже в третьому раунді Усику вдалось добряче влучити в голову Ентоні лівим боковим, після чого британець навіть був змушений клінчувати.

Зрозумівши, що дебют залишився за українцем, в четвертому раунді Джошуа активізувався. Проте вже в наступній трихвилинці Усик продовжував діставати британця великою кількістю своїх джебів, хоча й Ентоні кілька разів добряче приклався по блоку. В шостому раунді боксери взяли своєрідний перепочинок, але перед самим гонгом Усик пропустив небезпечний боковий.

А ось сьомий раунд став бенефісом Усика. Після одного з прямих Олександра Джошуа навіть позадкував до канатів, але втримався на ногах. Українець продовжив домінувати, але відправити на канвас суперника не зміг. Розвинути успіх Усику в наступному раунді суперник не дав – кількома жорсткими зустрічними по корпусу він збив наступ Олександра. Втім, не можна було сказати, що британець забрав трихвилинку.

В дев’ятому раунді здалось, що Усик взяв паузу, якою Джошуа втім повноцінно скористатись не зміг. В десятому раунді в Олександра виникло розсічення, але й обличчя Джошуа підпухло від регулярних влучань від українського боксера. В 11-му раунді Усик з гонгом кинувся на суперника і згодом влучав у голову британцеві, той вперто надіявся на так званий «лакі-панч» і кілька разів був близьким до того, щоб влучити. Проте Олександр був невловимим. Нарешті в 12-му раунді Ентоні потужно зустрів українця, але той миттєво відповів боковими. Більше того, на останніх секундах Усик розстріляв Джошуа серією і той ледь втримався на ногах. Зрештою, переможця повинні були визначити записки суддів.

І усі три одноголосно віддали перемогу Олександру Усику!

Теги: Олександр Усик , Ентоні Джошуа,Ентоні Джошуа Вікіпедія,Джошуа Вікіпедія,Джошуа Википедия,Энтони Джошуа Википедия, Энтони Джошуа,Джошуа, Александр Усик , Александр Усик Википедия,Усик Википедия,Олександр Усик Вікіпедія,Усик Вікіпедія,Ентоні Джошуа ,Ентоні Джошуа - Олександр Усик ,гонорар,Усик ,Усик Вікіпедія ,Усик Википедия ,WBA, IBF, WBO ,IBO ,спорт,новости,Новости спорта,новини,Новини спорту,Спортивные новости,Спортивні новини,Тоттенхем,Лондон,Усик-Джошуа,боксерський поєдинок,поєдинок,чемпіоном світу в суперважкій вазі,чемпіоном світу в суперважкій вазі Олександр Усик,чемпіоном світу в суперважкій вазі Усик,чемпіоном світу Олександр Усик,чемпіоном світу Усик,Олександр Усик,Усик
Автор: admin.sportcomua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео