УКРАЇНА ІНФОРМ

Тарас Шелестюк долучився до флешмобу на підтримку України

Тарас Шелестюк долучився до флешмобу на підтримку України
371517 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські спортсмени не жаліють свого екіпірування, аби підтримати Збройні сили України у війні з Росією. Боксер Тарас Шелестюк виставив на аукціон шорти зі свого останнього бою проти Габріеля Маестре з Венесуели, який відбувся у ніч 12 березня в Монреалі.

Про це 36-річний спортсмен родом із Макіївки повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Шелестюк проводив поєдинок у синьо-жовтих шортах з написом "Слава Україні! Героям слава!"

Усі виручені за лот гроші підуть на допомогу українській армії. Стартова ціна шортів становить 3000 грн. Крок - 1000 грн. Аукціон триватиме до 7 квітня, після чого буде оголошено переможця.

Джерело: ТСН ua.

Теги: Україна понад усе!

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео