Тайсон Ф’юрі має намір нокаутувати Володимира Кличка

Тайсон Ф’юрі має намір нокаутувати Володимира Кличка
162240 ПЕРЕГЛЯДІВ

Обіцяний британським боксером Тайсоном Ф'юрі сьогоднішній старт його тренувань перед нарешті підтвердженим жовтневим двобоєм з колишнім чемпіоном – українським боксером Володимиром Кличком – все-таки відбувся. Скандальний спортсмен розпочав тренуватися і, за його словами, почуває себе «відмінно для того, аби перемогти будь-кого».

Але зараз на горизонті Тайсона видніється лише одна постать. І належить вона українському екс-чемпіонові, котрий із нетерпінням очікує поєдинку 29-го жовтня у Манчестері, аби вибороти усі виграні у нього британцем рік тому пояси та титули. Сам Ф'юрі неодноразово казав про те, що дуже втомився від чисельних трофеїв, отриманих у результаті перемоги над українським боксером, і тому був би радий їх нарешті позбутися. Проте, спортсмен-скандаліст вкотре за останній час змінив власну думку про це і тепер планує просто знищити Кличка під час майбутнього спільного бою-реваншу.

Як заявляє сам Тайсон, він знову поб'є українського боксера. І цього разу перемога дістанеться британцеві значно легше через велику кількість різноманітних спортивних стратегій, які Ф'юрі має намір опрацювати під час нарешті розпочатих тренувань.