Володимир Кличко має намір засудити Тайсона Ф’юрі

Володимир Кличко має намір засудити Тайсона Ф’юрі

Пристрасті навколо майбутнього та очікуваного мільйонами вболівальників спортивного поєдинку між українським і британським боксерами все не вщухають. Хоча вже анонсований та підтверджений обома сторонами жовтневий бій-реванш між Володимиром Кличком та Тайсоном Ф'юрі, здається, позбавився будь-яких недомовок, нові подробиці, котрі оприлюднив український тренувальний табір, вказують на те, що перший двобій між спортсменами може відбутися у...залі суду.

Судитися з опальним британським боксером Володимир Кличко має намір через неодноразові спроби команди Тайсона переписати давно складений та підписаний обома спортсменами офіційний контракт на проведення спільного поєдинку. За словами українця, Ф'юрі все ще намагається змінити умови, регламентовані документом, через що Володимир, аби бій-реванш відбувся на законних підставах, змушений звернутися до суду.

Варто відзначити, що вперше поєдинок між Кличко та Ф'юрі мав відбутися ще 9-го липня поточного року. Але не судилося через травму британця. Тепер офіційна дата проведення феєричного двобою – 29-те жовтня 2016-го у Манчестері. В останнє на ринзі Володимир та Тайсон зустрічалися у кінці листопада минулого року, коли усі чемпіонські титули та пояси українця у результаті його першої з 2004-го року поразки, дісталися скандальному британцеві.


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.