Тайсон Ф’юрі впав у глибоку депресію

Тайсон Ф’юрі впав у глибоку депресію

Залишається лише місяць до однієї з найочікуваніших спортивних подій у світі – тріумфального бою-реваншу між українцем Володимиром Кличком та британцем Тайсоном Ф'юрі. Заочно цей поєдинок вже перетворився на найнепередбачуваніший та найскандальніший через особистість опального Тайсона, який то публікує на власній сторінці у «Facebook» принизливі пости стосовно своїх колег-боксерів, то намагається зірвати умови вже підписаного на реванш контракту, то потрапляє у поле зору антидопінгової комісії через інцидент із вживанням заборонених перед двобоєм речовин.

Але, здається, вербальні навички спортсмена нарешті зійшли нанівець. Принаймні, рідний дядько британця та, за сумісництвом, його тренер – Пітер Ф'юрі – констатує «глибоку депресію та різкі перепади настрою» у власного племінника.

За словами Ф'юрі-старшого, така поведінка Тайсона серйозно турбує увесь тренувальний табір. Тому, аби допомогти британцеві подолати цей стан, його дядько навіть звернувся за психологічною допомогою до провідних фахівців. Наразі відомо, що з Тайсоном вже працюють психологи.

Причини потрапляння Ф'юрі-молодшого до терен депресії досить туманні. Його дядько стверджує, що після перемоги над Володимиром Кличком із Тайсоном не поводилися як із дійсним Чемпіоном світу та навіть...зневажали, оскільки мало хто вірив у перемогу молодого британця над українцем-професіоналом. За словами самого Тайсона, проти нього просто було розпочато масштабну «кампанію ненависті», аби «помститися за перемогу над Кличком». Пітер Ф'юрі, коментуючи ці події, називає їх «полюванням на відьом» та стверджує, що «таким боксом» його племінник просто не бажає більше займатися.


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.