Володимир Кличко знайшов для себе нового суперника

Володимир Кличко знайшов для себе нового суперника

Поки бій із депресивним британцем Тайсоном Ф'юрі знову знаходиться на межі зриву, український боксер Володимир Кличко готовий боксувати навіть попри несподівані зміни. Його наступним суперником у разі відміни запланованого на 29-те жовтня поточного року реваншу може стати брутальний австралієць Лукас Браун на прізвисько «Великий Татко», котрий схожий на Тайсона Ф'юрі власними скандальними витівками, цьогорічним допінговим скандалом та статусом непереможного важковаговика. Якщо двобій із британцем знову буде відкладено, на ринг українець вийде 10-го грудня у Гамбурзі, спортивну арену якого Володимир вже зарезервував на випадок зриву жовтневого реваншу.

Цікаво, що у поточному березні 37-річний Лукас Браун завоював титул регулярного чемпіона за версією «WBA», а вже через два місяці був звинувачений у вживанні допінгу, оскільки тестування на місткість в організмі заборонених речовин дало позитивні результати. Сам Браун отримані висновки категорично заперечує.

Важливо додати, що Пітер Ф'юрі – рідний дядько та спортивний тренер скандального Тайсона – заявив про те, що «не випустить свого племінника на ринг до тих пір, поки його психологічний стан не нормалізується». Ці слова вже викликали хвилю обурення не тільки у прихильників Володимира Кличка, а й у фанатів самого британця, оскільки все більше людей після парадоксальних витівок 28-річного Тайсона схиляються до версії про штучне затягування дати бою-реваншу та, як наслідок, про симуляцію депресії Ф'юрі-молодшим.


Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...
Інформаційні війни Україна – Росія!
В Інформаційному агентстві «Україна Інформ» відбулись Громадські слухання на тему: Інформаційні війни Україна – Росія! 1. Проблема: шляхом висвітлення неправдивої...
ТОМОС. Програма Особливий погляд ( 5 канал).
https://www.youtube.com/watch?v=CZGB5q_U_30&feature=youtu.be
ССО продемонстрували полігонну базу підготовки
Командування ССО  поділилось напрацюваннями з колегами військової розвідки СВ ЗС України щодо формування та розвитку навчально-матеріальної бази полігону.