Можливе позбавлення Тайсона Ф’юрі його чемпіонства

Можливе позбавлення Тайсона Ф’юрі його чемпіонства
54497 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відверте зізнання у зловживанні алкоголем та кокаїном, мінливий настрій, депресія, суїцидальні думки та регулярні походи до психотерапевта. Усе це – невід'ємні складові сьогоднішнього життя британського чемпіона Тайсона Ф'юрі, котрий ще на початку цьогорічної осені хвалився власними титулами і здатністю побити будь-якого суперника. Проте, не судилося, оскільки боксерська організація «WBO» відвела спортсменові десятиденний строк на пояснення причин чергового перенесення довгоочікуваного бою-реваншу з українцем Володимиром Кличком.

 

З точки зору газети «The Times», від чемпіонського титулу «WBO» боксер відмовиться сам, оскільки таким чином опосередковано продемонструє спортивному світу власні непереможність та принциповість. Але чи зголоситься хтось після цього боксувати зі скандалістом, у якого наявні серйозні психологічні проблеми та схильність до різноманітних аддикцій – велике питання, вирішити яке зможуть настільки ж великі гроші за двобій із Тайсоном. Та чи коштує це такого астрономічного гонорару у той час як боксерський світ наповнений десятками інших, значно спокійніших та не менш талановитих за британця, спортсменів?

Наразі відомо, що «WBO» серйозно планує позбавити Ф'юрі його чемпіонського титулу, якщо останній не назве причину перенесення його двобою з Володимиром Кличком.


Мої відео