Цього року Володимир Кличко не вийде на боксерський ринг

Цього року Володимир Кличко не вийде на боксерський ринг
244175 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після відмови скандального британця Тайсона Ф'юрі вдруге битися з українським боксером Володимиром Кличком 29-го жовтня у Манчестері, культовий спортсмен нашої держави достатньо швидко знайшов для себе нового, не менш сильного та іменитого, суперника з Великобританії. Ним став 27-річний боксер-професіонал та чемпіон за версією «IBF» Ентоні Джошуа.

 

Захоплюючий бій між українцем та британцем було заплановано провести 10-го грудня поточного року у все тому ж англійському Манчестері. Проте, і цього разу вже другий поєдинок Володимира Кличка проти британця прикро і неочікувано зривається через травму. Тоді – колишнього суперника Володимира Тайсона Ф'юрі. Зараз – через пошкодження, яких під час тренування зазнав сам український боксер.

Едді Херн – промоутер Ентоні Джошуа – зазначив, що наразі веде переговори з командою Кличка, згідно яким бій двох легенд боксу відтепер перенесено на весну наступного року. Найімовірніше, за словами містера Херна, поєдинку слід очікувати у березні або квітні 2017-го.

Сам Ентоні Джошуа на ринг 10-го грудня все-таки вийде. Тож його команда менеджерів наразі підшукує своєму підопічному гідного суперника.


Мої відео