Новини спорт: Українські боксери Євгеній Хитров та Іван Редкач здобули перемоги та продовжили свої к

Новини спорт: Українські боксери Євгеній Хитров та Іван Редкач здобули перемоги та продовжили свої к
79521 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Кабазоні, що на США, середньоваговик з України Євгеній Хитров (8 перемог, жодної поразки, усі перемоги достроково), не відчув належного опору від свого суперника родом із Америки – Моріса Луісхоума (8 звитяг, 1 нічия та 1 поразка).


В Кабазоні, що на США, середньоваговик з України Євгеній Хитров (8 перемог, жодної поразки, усі перемоги достроково), не відчув належного опору від свого суперника родом із Америки – Моріса Луісхоума (8 звитяг, 1 нічия та 1 поразка). Бій продовжився лише три раунди, однак глядачі побачили, нокдаун одного із спортсменів вже у першому раунді. Раніше американець, котрий має солідний боксерський вік – 37, ще жодного разу не програвав, але вже в перші три хвилини опинився на підлозі рингу. Після такого розвитку подій, боксер ледь протримався до 1 перерви. Надалі хід поєдинку не змінився і ветеран в одному із моментів, від болі виплюнув капу. Черговий пропущений удар Луісхоумом, цього разу з правої від Хитрова – приніс ще одну дострокову перемогу українцю, а ось для Моріса ця поразка стала першою у його професійних боксерських виступах.
"Я налаштовувався на те, щоб гарно відбоксувати, тобто якість поєдинку виходила для мене на перше місце. Я шукав успішні моменти, але нагнітати не збирався. Планом було провести кілька раундів в спокійному ритмі, а вже починаючи з 4-го приступити до солідних атак. Зараз я готовий прийняти будь-який виклик. Отримати такі очікувані для мене зустрічі, доволі проблематично, але якби там не було, ми маємо відправитися до рідних земель та очікувати на наступні протистояння", - наголосив переможець бою.
В іншій баталії, котра носила характер центральної того вечора – 28-річний Іван Редкач (виступає у легкій вазі), продовжив свої виступи черговою перемогою. У протистоянні з досвідченим представником Гани Якубу Аміду (21 перемога, 6 нічиїх та 2 поразки) розпочався доволі нервово для нашого співвітчизника, хоча надалі пройшов за переваги Івана. Тактика спортсменів співпадала, вони обидві полюбляли проводити бої у ближній дистанції.
Головним моментом змагань став 6 раунд, коли африканець двічі впав на підлогу, зумівши підвестися після такого, сильний духом Аміду, протримався до гонгу, а після чого відмовився продовжувати бій.
"Я був готовий його нокаутувати, але кут майданчику його врятував. Якби поєдинок продовжився, я б закінчив з ним в наступному раунді. Я провів бій у чудовій фізичній формі. Скоро я стану чемпіоном світу. Це те, про що я мрію", - заявив непереможний українець.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео