Новини спорт: Менеджер В.Кличко Бернд Бьонте: "І ми, і Володимир, хочемо боксувати в Нью-Йорку, тому

Новини спорт: Менеджер В.Кличко Бернд Бьонте: "І ми, і Володимир, хочемо боксувати в Нью-Йорку, тому
132346 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бернд Бьонте, котрий являється головним менеджером чемпіону світу у суперважкій ваговій категорії за версіями WBA Super, WBO, IBF, WBO українця Володимира Кличко (63-3, 53 перемоги достроково), розповів усі деталі переговорів з приводу майбутнього поєдинку свого підопічного.


Бернд Бьонте, котрий являється головним менеджером чемпіону світу у суперважкій ваговій категорії за версіями WBA Super, WBO, IBF, WBO українця Володимира Кличко (63-3, 53 перемоги достроково), розповів усі деталі переговорів з приводу майбутнього поєдинку свого підопічного. За словами Бернда, перемовини йдуть в першу чергу з про бій з представником США Брайантом Дженнінгсом (19 перемог та жодного фіаско, 10 перемог КО).
Бій нашого чемпіона співвітчизника був раніше запланований з Брайантом на 25 квітня в Нью-Йорку. Але після того, як фірма "Gary Shaw Production" (представляла інтереси Дженнінгса), стала частиною "Roc Nation", то після цього переговори різко втратили своїх обертів.
"До цього часу у нас вже були перемови з стороною Брайанта, ми вже практично пожали руки один одному. Зараз ситуація кардинально змінилася, оскільки раніше переговори проводилися з Гері Шоу, а на даний момент Шоу став тривіальним працівником компанії "Roc Nation", тобто він вже не має права голосу при виборі суперника для свого боксера. У грудні минулого року, практично відразу після останнього бою Кличко, все для нашої сторони було прозоро ясним. Згодом Шоу вирішив продати свою власність і наші початкові домовленості вже не мають сили, тому потрібно починати перемовини з нуля з іншими особами і це приносить певні некомфортні відчуття", - заявив Бьонте.
"Незважаючи на це, переговори тривають і ми сподіваємося домовитися. НВО хоче цей бій, все вже вирішено з ареною, тому важливо не зволікати. Якщо ми не заключимо контракт, треба рухатися далі. Ми сподіваємося підписати угоду під кінець тижня, а якщо цього не станеться, то будемо думати про інших бійців. Пропозиції від інших сильних боксерів ми маємо. Однак і ми, і Володимир, хочемо боксувати в Нью-Йорку, тому в такому випадку найкращий варіант для нас – це Дженнінгс", - додав промоутер.
Бернд відзначив, що запасним варіантом для українського важковаговика, являється Тайсон Фьюрі: "Щодо нашої альтернативи – їх ми маємо кілька. Про одну розповім – до нас зверталися представники Тайсона Фьюрі. Його промоутери Хеннессі та Уоррен давали нам реальні умови для зустрічі наших бійців. Але хочу наголосити, що головною нашою метою є бій в Нью-Йорку".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео