Новини спорт: Голови HBO і Showtime обговорили організацію бою Мейвезер-Пакьяо

Новини спорт: Голови HBO і Showtime обговорили організацію бою Мейвезер-Пакьяо
185309 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для того щоб організувати поєдинок між Флойдом Мейвезером-молодшим і Менні Пакьяо, потрібно домовитися не тільки боксерам а телеканалам. Нагадаємо, що бої Мейвезера транслює телеканал Showtime, а бої Пакьяо телеканал HBO. Єдиний раз в історії, коли два канали працювали спільно, стався в поєдинку Леннокса Льюїса і Майка Тайсона влітку 2002 року. У середу в одному з ресторанів Нью-Йорка голова HBO Річард Плеплер і глава HBO Sports Кен Хершман зустрілися з головою Showtime Меттом Бланком і главою Showtime Sports Стівеном Еспіносою, щоб обговорити спільну PPV-трансляцію бою Мейвезер-Пакьяо. Відповідно до джерела каналу ESPN, цитата: "Якщо взяти відрізок довжиною 100 метрів, то сторони просунулися на 40". У 2002 році домовитися теж було непросто, але сторонам це вдалося. Наприклад, що працює на HBO ринг-анонсер Майкл Баффер перед початком бою представляв бійця HBO Леннокса Льюїса. Працюючий на Showtime Джиммі Леннон-молодший представляв бійця Showtime Майка Тайсона. Оскільки бій виграв Льюїс нокаутом, то результат бою оголошував Баффер. Якби нокаутом переміг Тайсон, то результат оголошував би Леннон. Якби бій завершився рішенням суддів, то переможця оголосив би відповідний ринг-анонсер, але рахунок карток вони називали б по черзі. Коментували бій: Один коментатор від Showtime, один від HBO і Джордж Форман, який хоч і працював у той час на HBO, але Showtime схвалили його кандидатуру. Крім цього по одному коментатору від HBO і Showtime паралельно коментували цей бій, щоб потім транслювати бій у записі. Цікаво, що той бій був реальним протистоянням і двох каналів, бо результат поєдинку впливав на те, кому будуть належати авторські права. Оскільки поєдинок виграв боєць HBO Леннокс Льюїс, то повтори цього бою міг показувати лише канал HBO, і хоча у Showtime є запис цього бою з власними коментарями, вони не мають права її показувати. Проте цього разу HBO відмовляється йти за принципом - чий боксер виграє бій, той канал і забирає права на повтори. І навіть з урахуванням цього, нерозв’язних питань в організації цього бою немає, але вирішувати всі спірні моменти потрібно якомога швидше, тому що бій запланований на 2 травня, а для ефективної реклами та підготовки події такого масштабу потрібно три місяці. Це означає, що сторони повинні залагодити свої справи до 2 лютого.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео