Новини спорт: Діонтей Уайлдер: "Я достроково змушу програти Бермейна"

Новини спорт: Діонтей Уайлдер: "Я достроково змушу програти Бермейна"
238180 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нинішній чемпіон світу за версією WBAу суперсередній ваговій категорії непереможний Андре Уорд (за його плечима значаться 27 перемог із них 14 дострокових), після довгих сварок із його вже минулою компанією "Goossen Promotions", боксер вирішив продовжити виступи та присвоїти свої права на новачків серед боксерських фірм - "Roc Nation".


Нинішній чемпіон світу за версією WBAу суперсередній ваговій категорії непереможний Андре Уорд (за його плечима значаться 27 перемог із них 14 дострокових), після довгих сварок із його вже минулою компанією "Goossen Promotions", боксер вирішив продовжити виступи та присвоїти свої права на новачків серед боксерських фірм - "Roc Nation".
Сам американець наголосив, що йому сподобався рівень нової організації та те, що Андре побачив в "RocNation" не тільки бажання для роботи і прогресу: "Дуже дякую Богу за те, що він дав мені наснагу протягом останніх кількох років за усі мої негаразди у боксерському житті. В поєдинку, в якому я пройшов разом із труднощами в особистому житті та у професійному – став для мене найважчим дуже важким у моєму житті. Однак не дивлячись на будь-які речі, котрі відбулися зі мною – все одно відчуваю себе у повному порядку. Зустріч із компанією "Roc Nation" залишила у мене чудові враження. З їхнього боку було не тільки бажання працювати та прогресувати, але і той факт, що інші важливі персони боксерського світу пройшли через це. В мене не виникає сумнівів, що "Roc Nation" постане головною силою у боксі і це станеться скоріше ніж всі очікують".
Починаючи з жовтня 2013 року Уорд не проводив професійних змагань із-за проблемами з минулим. Боксер має намір провести перший бій після перерви вже у березні: "Якби все залежало тільки від мене, то я б вийшов у ринг в березні або на початку квітня, Але це потрібно обговорити з Хантером. Він мій тренер і йому краще знати, скільки часу потрібно, щоб привести мене в ідеальну форму. Зараз я в порядку, з вагою також проблем немає, так як весь час підтримую форму. Однак стан боксера після повноцінного тренувального процесу та в порівнянні з підтримуючими вправами - зовсім різні речі".
Також спортсмен заявив, що у найближчій час може роздивитися варіант із переходом у більш важкі вагові категорії, але не на даному етапі кар’єри: "Розумію чому суспільство хоче побачити мене у важковаговому дивізіоні, але в мене на миті – захист свого титулу та продовження цієї справи у найближчі часи. Навіть кілька моїх партнерів по спорту надавлювали на моє рішення. Однак я хочу поєдинків із насправді кращими боксерами свого дивізіону. Можу перейти далі лише у випадку, коли відчую готовність свого тіла".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео