Новини спорт: Чемпіон світу серед боксерів Андре Уорд підписав контракт із популярною компанією "Roc

Новини спорт: Чемпіон світу серед боксерів Андре Уорд підписав контракт із популярною компанією "Roc
185294 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нинішній чемпіон світу за версією WBAу суперсередній ваговій категорії непереможний Андре Уорд (за його плечима значаться 27 перемог із них 14 дострокових)


Нинішній чемпіон світу за версією WBAу суперсередній ваговій категорії непереможний Андре Уорд (за його плечима значаться 27 перемог із них 14 дострокових), після довгих сварок із його вже минулою компанією "Goossen Promotions", боксер вирішив продовжити виступи та присвоїти свої права на новачків серед боксерських фірм - "Roc Nation".
Сам американець наголосив, що йому сподобався рівень нової організації та те, що Андре побачив в "Roc Nation" не тільки бажання для роботи і прогресу: "Дуже дякую Богу за те, що він дав мені наснагу протягом останніх кількох років за усі мої негаразди у боксерському житті. В поєдинку, в якому я пройшов разом із труднощами в особистому житті та у професійному – став для мене найважчим дуже важким у моєму житті. Однак не дивлячись на будь-які речі, котрі відбулися зі мною – все одно відчуваю себе у повному порядку. Зустріч із компанією "Roc Nation" залишила у мене чудові враження. З їхнього боку було не тільки бажання працювати та прогресувати, але і той факт, що інші важливі персони боксерського світу пройшли через це. В мене не виникає сумнівів, що "Roc Nation" постане головною силою у боксі і це станеться скоріше ніж всі очікують".
Починаючи з жовтня 2013 року Уорд не проводив професійних змагань із-за проблемами з минулим. Боксер має намір провести перший бій після перерви вже у березні: "Якби все залежало тільки від мене, то я б вийшов у ринг в березні або на початку квітня, Але це потрібно обговорити з Хантером. Він мій тренер і йому краще знати, скільки часу потрібно, щоб привести мене в ідеальну форму. Зараз я в порядку, з вагою також проблем немає, так як весь час підтримую форму. Однак стан боксера після повноцінного тренувального процесу та в порівнянні з підтримуючими вправами - зовсім різні речі".
Також спортсмен заявив, що у найближчій час може роздивитися варіант із переходом у більш важкі вагові категорії, але не на даному етапі кар’єри: "Розумію чому суспільство хоче побачити мене у важковаговому дивізіоні, але в мене на миті – захист свого титулу та продовження цієї справи у найближчі часи. Навіть кілька моїх партнерів по спорту надавлювали на моє рішення. Однак я хочу поєдинків із насправді кращими боксерами свого дивізіону. Можу перейти далі лише у випадку, коли відчую готовність свого тіла".

Мої відео