Новини спорт: В’ячеслав Глазков: "Стів Каннінгхем – гарний боксер і для нього це остання можливість

Новини спорт: В’ячеслав Глазков: "Стів Каннінгхем – гарний боксер і для нього це остання можливість
105960 ПЕРЕГЛЯДІВ

У рамках боксерського вечору в Монреалі, котрий відбудеться 14 березня, український боксер В’ячеслав Глазков (19 перемог, жодної поразки та 1 нічия) зустрінеться з Стівом Каннінгхемом (28 перемог та 6 поразок) за право називатися офіційним претендентом на титул чемпіона світу суперважкого дивізіону за рейтингом "IBF". 


У рамках боксерського вечору в Монреалі, котрий відбудеться 14 березня, український боксер В’ячеслав Глазков (19 перемог, жодної поразки та 1 нічия) зустрінеться з Стівом Каннінгхемом (28 перемог та 6 поразок) за право називатися офіційним претендентом на титул чемпіона світу суперважкого дивізіону за рейтингом "IBF". Окрім їхнього поєдинку центральною баталією стане вихід на ринг чемпіона світу " Сергія Ковальова (26 перемог та 1 нічия) за наступними версіями: "WBA Super" "IBF" "WBO" проти Жана Паскаля (29 перемог, 2 поразки та один поєдинок зведений до нічиї).
Учасники дійства відвідали прес-конференцію та оцінили свої шанси на перемогу.
"Хочу подякувати Кеті Дуве, Пітеру Нельсону , Main Events та HBO за довіру та нагоду боксувати на такому великому телевізійному каналі. Стів Каннінгхем – гарний боксер і для нього це остання можливість показати себе на високому рівні. Переді мною стоїть наступна мета – я повинен демонструвати кращий бій за мого суперника, я повинен бути кращим. Зараз у мене з’явився новий наставник – Віктор Петроченко. Він демонструє мені нові елементи, праця кипить і я покажу чому я навчився за цей період у зустрічі 14 березня", - заявив український боксер.
Суперник Глазкова Каннінгхем, розповів, що він може перемогти, якщо буде притримуватися свого плану: "Нарешті я на НВО. Мене чекає зустріч вже з четвертим небитим суперважкоатлетом, і я тут, щоб влаштувати шоу. Я хочу бути чемпіоном світу. Глазков - олімпієць, котрий ще не програвав у профі рингу, а я буду діяти за планом, який для мене розробить Назім Річардсон. 14 березня ви побачите, що буває, коли майстер б’ється всім серцем".
Сергій Ковальов: "Для мене не принципово, де проводити свої бої, оскільки вважаю, що справжній чемпіон зможе захистити свої пояси в будь-якому місці. Більшість заявляє, що переможцем опинюся однозначно я. Однак я ніколи не говорю ніколи, адже цей вид спорту називається боксом".
Претендент Жан Паскаль не скупився на слова та розхвалив свого майбутнього конкурента: "НВО захотіли провести кращі бої, тому на ринг вийду я з Ковальовим. Сергій – чудовий чемпіон, він вміє практично усе: гарно діє на дистанції, він швидкий та дуже технічний, має сильний удар. Мені подобається буде перед матчами андердогом".

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео