Серия А. Шестая победа Лацио подряд

Серия А. Шестая победа Лацио подряд
11865 ПЕРЕГЛЯДІВ

Рим. "Стадио Олимпико"

"Лацио" - "Кальяри" 1:0

Гол: Иммобиле 61

"Лацио": Рейна, Мусаккьо (Пароло 82), Ачерби, Раду, Лаццари (Лулич 64), Лейва (Эскаланте 82), Милинкович-Савич, Луис Альберто (Акпа-Акпро 65), Марушич, Иммобиле, Корреа (Мурики 73)

"Кальяри": Краньо, Годин, Валюкевич, Ругани, Дзаппа (Симеоне 76), Марин, Нандес, Ликояннис (Трипалделли 56), Наингголан (Перейро 84), Жоао Педро, Паволетти (Черри 84)

Предупреждения: Корреа 69, Пароло 86 - Нандес 31, Жоао Педро 82

Пять побед в лиге подряд, в том числе и громкие над "Ромой" и "Аталантой". Вера игроков в то, что вернулся уровень зимы-2020, времён борьбы за Скудетто. Соперник, идущий в зоне вылета, не побеждавший в 13-ти матчах подряд, набравший лишь одно очко в семи последних. Соперник, у которого дома выиграны девять матчей подряд, и пять подряд - на всех стадионах. Шанс в преддверии битвы с "Интером" вернуться в Топ-4. Лучший игрок января в лиге по её версии - Милинкович-Савич - в составе. Слишком часто в таких благоприятных условиях "Лацио" проваливался. Но сегодня справился.

Даже во время этой серии было заметно, что против более слабых закрытых команд "Лацио" непросто. Так было и сегодня. "Кальяри" закрылся, отдал инициативу, мяч. А римляне такое не любят. В первой четверти матча они и вовсе ничего не создали, утыкаясь в стену и банально забрасывая за неё. К концу второй общий счёт по ударам по воротам уже был 9:1, но тогда Краньо пришлось тащить лишь удар Луиса Альберто низом и Корреа под перекладину. В контратаках, не позиционных. В начале второго тайма гости заиграли смелее, с вброса аута Марин прорвался по левому флангу к вратарю.

К счастью для римлян, румын перебросил и вратаря, и ворота. Тут же включился Чиро Иммобиле, раскрутил защитника и пробил. Краньо спас. Дотянулся он до мяча и после скидки Милинковича-Савича головой. Тем не менее, Чиро удалось протолкнуть. А далее "Лацио" уже удерживал победу, полагаясь на свою оборону, мощь в отборе и спокойное владение мячом в центре поля. "Кальяри" оставили лишь с двумя ударами в створ ворот за матч. Хосе Мануэль Рейна в своём 600-ом матче в лигах Топ-5 почти не работал. Хотя на 85-ой минуте плохо прервал прострел, и Перейро должен был добивать. Не попал.

18 очков в шести последних матчах. В то время как "Рома", "Наполи", "Аталанта" набрали 9-10. Потому и удалось так быстро выйти с восьмых-девятых мест на четвёртое по очкам наравне с земляками. Даже "Интеру" будет крайне сложно остановить этот не всегда яркий, но очень мощный поход.

Теги: Пепе Рейна ,Чиро Иммобиле ,Кальяри (Кальяри) ,Серия А ,Лацио (Рим),Лацио ,Рим,Иммобиле ,Чиро Иммобиле Википедия,Стадио Олимпико,Лацио,Рейна, Мусаккьо,Пароло,Лулич,Ачерби, Раду, Лаццари,Лейва ,Эскаланте,Милинкович-Савич, Луис Альберто,Акпа-Акпро,Марушич, Иммобиле, Корреа ,Мурики,Краньо, Годин, Валюкевич, Ругани, Дзаппа ,Симеоне , Марин, Нандес, Ликояннис ,Трипалделли , Наингголан ,Перейро , Жоао Педро, Паволетти Черри,Футбол,Спорт
Автор: admin.sportcomua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео