Повєткін хоче реваншу з Кличком

Повєткін хоче реваншу з Кличком
159643 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нагадаємо, що в жовтні 2013 року російський боксер Олександр Повєткін програв бій з Володимиром Кличком, який проходив у Москві


Нагадаємо, що в жовтні 2013 року російський боксер Олександр Повєткін програв бій з Володимиром Кличком, який проходив у Москві.
Сьогодні ж, суперважковаговик добре розуміє, що в нинішніх складних умовах повторний бій з Кличком не дуже доречний та правильний. Однак, на його думку, ця зустріч є дуже необхідною для його самореалізації, незважаючи на політичну та воєнну проблеми країни.
"Можливо, як сказав мій промоутер Андрій Рябінський, не найкраща ідея – проводити цей бій зараз. Навіть минулого разу, коли ще не було такого політичного протистояння, напруження відчувалося в цьому плані. Спорт повинен об’єднувати людей, а тут може бути інакше. Але я взагалі намагаюся політичні протистояння завжди в сторону відводити. Для мене в першу чергу важливий сам чоловік. Багато поганих людей може бути в будь-якій країні – і в нашій, і в чужій. Мені б хотілося зустрітися з Кличком, щоб в першу чергу для себе закрити всі питання", – повідомив Олександр Повєткін.

Мої відео