Новини спорт: У напруженій біатлонній гонці серед чоловіків на етапі Кубка світу у Рупольдингу перем

Новини спорт: У напруженій біатлонній гонці серед чоловіків на етапі Кубка світу у Рупольдингу перем
53053 ПЕРЕГЛЯДІВ

У німецькому містечку Рупольдингу, пройшла чоловіча естафетна гонка, котра порадувала всіх глядачів на місцевому стадіоні.


У німецькому містечку Рупольдингу, пройшла чоловіча естафетна гонка, котра порадувала всіх глядачів на місцевому стадіоні. За рахунок спокійної поголи та відсутності опадів, спортсменам вдалося продемонструвати свої кращі якості, котрі вилилися в ефектні виступи чоловіків. У порівнянні з жіночим забігом (результати та ім’я переможниці були вже знайомі після першої половини забігу), чоловіки показали доволі щільний хід при якому лідери мінялись напрочуд часто.
У підсумку пальма першості дісталася норвезькому колективу, а на фініші впевнено відпрацював свій відрізок Еміль Свендсен, котрий почав краще виступати після хвороби. Це можна стверджувати по епізоду, який відбувся за 500 метрів до фінішної лінії, коли Еміль на підйомі обігнав на швидкості свого візаві з Німеччини Сімона Шемппа. Тому Шемпп разом із своїми партнерами по збірній здобули срібні нагороди, а замкнути п’єдестал пошани довелося росіянам.
Один із фаворитів на підсумковий успіх команда Франції втратила шанси на перемогу після вогневого рубежу під номером чотири (стійка) Сімона Дестьє, котрому прийшлося піти на додаткове коло. Сюрприз піднесли словенці, які були лідерами після половини змагань. Все це за рахунок Якова Фака та Клемена Бауера, але на останні рубіж були випущені більш слабкі учасники, котрі фінішували на підсумковому 7 місці.
Команда з жовто-блакитним прапором прийшла до фінішу лише на 11 рядку. Хоча склад наших співвітчизників був суттєво експериментальний, однак українці змогли показати рівний хід без суттєвих вибухів. Точність стрільби – стала одним із факторів стабільності, адже колектив відстрілявся гірше тільки німців, а ось хід був доволі слабким, що не дозволило потрапити до топ-8 команд. Із рівних виступів українців можна було відмітити хіба що Володимира Семакова, який відзначився безпомилковою стрільбою та зумів кілька секунд відіграти у лідерів забігу.
У Кубку націй збірна Норвегії зміцнила своє лідерство, а росіяни в боротьбі за другу сходинку всього на чотири очки випередили команду Франції. Далі розмістилася Німеччина, потім після суттєвого відриву йдуть австрійці, шоста позиція у Чехії. Українська збірна продовжує утримувати сьому сходинку, навіть збільшивши кілька відрив від переслідувачів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео