Новини спорт: Біатлоністці Валі Семеренко трохи не вистачило аби отримати бронзову нагороду в Руполь

Новини спорт: Біатлоністці Валі Семеренко трохи не вистачило аби отримати бронзову нагороду в Руполь
211741 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лідер жіночої збірної України з біатлону Валентина Семеренко завершила спринтерську гонку в Рупольдингу на четвертому місці, показавши високий восьмий результат за швидкістю та відстрілявши обидва вогневі рубежі на нуль.


Лідер жіночої збірної України з біатлону Валентина Семеренко завершила спринтерську гонку в Рупольдингу на четвертому місці, показавши високий восьмий результат за швидкістю та відстрілявши обидва вогневі рубежі на нуль.
"Я задоволена перегонами. Для кожного учасника позиція під номером 4, являється такою, що спортсмен десь трохи недопрацював. Мабуть, не вистачило трохи швидкісних якостей, потрібно було витерпіти в найважчі моменти. Цей сезон складається краще за інші, хочу аби так і продовжувалося до кінця змагань", - заявила провідна українська біатлоністка.
Справжній сенсаційний результат продемонструвала норвежка Фанні Хурн, яка у підсумку тріумфувала на змаганнях. Спортсменка змогла при однаковій стрільбі, ходом пройти на рівних дистанцію з авторитетною білорускою Домрачовою та обігнати її на 3.4 секунди.
"Сьогодні все було ідеально: хід, стрільба, сервісмени попрацювали переконливо, це і принесло мені успіх. Я дуже рада своїй першій перемозі. Особливо радію тому, що закрила 10 мішеней і, що поруч сидить моя подруга Тірілл. Я йшла до цього успіху вже давно і деякі сезони були важкими, так як я дуже хотіла потрапити на подіум, але у мене нічого не виходило. Наша команда змінила наставника, ми більше усього попрацювали над вистрілами і це відразу показало високий результат", - розповіла переможниця заїзду.
Дар’я Домрачова зазначила, що час на додаткову перезарядку – коштував їй 1-го рядка: "Гадаю, що час на перезарядку зіграв мені не на руку і тому я поступилася Хурн. Зараз уже не можна нічого змінити, але я повинна бути задоволена, що той вистріл був влучним, адже часто учасники гонки починають після такого нервувати та хибити. По-новому зроблена траса в Рупольдингу являється безпечнішою".
Замкнула п’єдестал пошани інша норвежка Тірілл Екхофф, а ось лідер Кубка світу фінка Кайса Макаряйнен у сумі двічі промахнулася і фінішувала лише 7-ю. Краща швидкість на трасі залишилася за Вітковою, але вона закрила тільки 7 мішеней із 10 і посіла 8 рядок.
Високий результат серед інших українок показала Ольга Абрамова – 24 результат, Ірина Вавринець здобула свої перші очки в чемпіонаті – 33 сходинка.
Нагадаємо, що у загальній турнірній таблиці, Семеренко утримує третю позицію в особистому рейтингу серед жінок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео