Новини спорт: Представники чоловічої біатлонної естафети в Рупольдингу прокоментували свої результат

Новини спорт: Представники чоловічої біатлонної естафети в Рупольдингу прокоментували свої результат
211726 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після завершення естафетної гонки з біатлону у чоловіків на етапі Кубку світу у німецькому Рупольдингу, завоювати золоті нагороди вдалося збірній Норвегії.


Після завершення естафетної гонки з біатлону у чоловіків на етапі Кубку світу у німецькому Рупольдингу, завоювати золоті нагороди вдалося збірній Норвегії. Норвежці використали на 3 додаткові патрони більше, аніж їхні переслідувачі – господарі гонки, але швидкість подолання дистанції принесла результат скандинавам.
На останньому рубежі за переможців виступав Еміль Свендсен, котрий довгий час поступався Шемппу, але зумів все-таки обігнати його. Сам Еміль похвалив свого суперника і розповів про свої виступи: "Я не мав впевненості, оскільки мій конкурент – Сімон, був міцним спортсменом. Я весь час тримався за ним, коли настиг Шемппа. Треба розуміти, щоб наздогнати такого біатлоніста, як Сімона – я не міг одразу ще й перегнати його, треба було прикласти максимум зусиль аби йти разом із ним по дистанції. Я розумів, що маю більш кращу техніку при проході поворотів, тому в одному із них виклався на усі 100% і обійшов німця. Дуже важливий виступ збірної, адже я бачив перед стартом настрой колективу на перемогу".
Партнер Свендсена Йоханнес Бьо повідомив і про своє подолання траси: "Ще на минулому тижні я впевнився у тому, що Пайффер дуже швидко проходить своє останнє коло на змаганнях – я знав, що буде важко. Я виходив з відставанням від Арнда у 8 секунд, розумів, що наздогнати його буде практично нереально, але я зумів це зробити і добре, що передав естафету Емілю при рівних показниках із Німеччиною".
Представник Німеччини Анді Бірнбахер заявив, що організатори змагань спростили трасу, що пішло йому на користь: "Я люблю виступати в Рупольдингу – тут я маю підтримку багатьох уболівальників, серед яких на першому місці значиться моя родина. Раніше я не міг похвастатися високими результатами тут, але у цьому році організатори трохи змінили карту гонки і я цим скористався".
Біатлоніст збірної Росії Олексій Волков: "Про те, що я буду стартувати, я дізнався за 50 хвилин до старту. Влітку я зламав руку, але тоді ми відразу не зрозуміли, що це перелом. А у мене виявився перелом зі зміщенням, з яким я тренувався місяць. Довелося робити операцію і 4 місяці відновлюватися, зараз тільки набираю кондиції".
Нагадаємо, що у змаганнях чоловіків ще має відбутися спринт в Рупольдингу на дистанції в 10 км, а завершаться змагання вже 18 січня мас-стартом на 15 км.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео