"Динамо" може понести покарання через своїх фанатів

213962 ПЕРЕГЛЯДІВ

Футбольний клуб "Динамо" може бути оштрафований УЄФА через агресивну поведінку своїх уболівальників під час матчу Динамо-Челсі, що відбувся у столиці України на НСК "Олімпійському".

Фани динамівців напали на темношкірих уболівальників. Четверо постраждали. УЄФА збирається провести розслідування щодо агресії спрямованої на чотирьох темношкірих фанатів

Організація FARE (Футбол проти расизму в Європі) отримала відеоматеріали епізоду, коли компанія фанатів напала на чотирьох афроамериканців, які сиділи у секторі поруч і також вболівали за "Динамо". Сутичку намагались припинити сторонні уболівальники, котрі знаходились в одному секторі з постраждалими. Щодо поліції чи стюардів, то, незважаючи на те, що сварка тривала декілька хвилин, на відео вони не з’явились.

Піара Птака, виконавчий директор союзу Європейських футбольних асоціацій, дав свій коментар з приводу події: "Така неналежна поведінка показує жахливу реальність, яка практикується на трибунах у Центрі та на Сході Європи під час матчів. Ми підтримуємо УЄФА у думках щодо покарання і вважаємо, що, заради уникнення подібного, необхідно вводити більш жорстокі санкції".

Минулого сезону "Динамо" був оштрафований на п’ятнадцять тисяч євро, під час гри Ліги Європи, коли фани агресивно поставилися до команди "Евертон".

Мої відео