Українці в Європейських чемпіонатах: огляд

Українці в Європейських чемпіонатах: огляд
190157 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Євген Коноплянка, який став найкращим гравцем «Шальке» у листопаді, не зумів допомогти своїй команді у грі проти «Лейпцигу», в якій чинний лідер чемпіонату мінімально переграв «Шальке» 2:1. У стартовому складі Коноплянка не вийшов, а на заміні з'явився лише на 81-й хвилині, значними діями не відмітившись.

     Денис Бойко нарешті дебютував у Іспанській Прем'єр-лізі, зайнявши місце у воротах на матчі «Валенсія» - «Малага». Хоч Бойко й пропустив два м'ячі, рахунок міг бути набагато більшим, але саме завдяки діям українського кіпера «Малага» зуміла взяти один бал з нічиєї 2:2.

     Артем Кравець знов відзначився результативними діями за «Гранаду», яка зараз знаходиться в зоні вильоту з Прімери. Втім, положення в таблиці не завадило «Гранаді» обіграти одного з лідерів чемпіонату – «Севілью», а Кравець, який знов вийшов у стартовому складі, допоміг гольовою передачею довести рахунок до переможного 2:1

     Олександр Зінченко, як і Артем Кравець, починає закріплюватися в основі «ПСВ». Вийшовши з перших хвилин, Зінченко запам'ятався декількома серйозними передачами та виконаним кутовим, втім, ані з ним, ані без нього рахунок на табло не змінився: 0:0. 

     Руслан Малиновський, виступаючий за бельгійський «Генк» на матч проти «Локерена» не вийшов через травму, а ось Сергій Болбат, який грає у складі гостей, з'явився на полі з перших хвилин, та на 75-й при рахунку 1:1 забив вирішальний гол, який і став переможний для «Локерена» 1:2.

     Євген Шахов відзначитися активними діями за «ПАОК» на цьому тижні не зумів. Що ж стосується інших українських легіонерів, то Роман Зозуля та Артем Федецький на поле так і не вийшли, а Андрій Тотовицький, Денис Олійник та Ігор Березовський до складу своїх команд не потрапили взагалі.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео