Вкотре найкращий: Роналду отримав Золотий М’яч

Вкотре найкращий: Роналду отримав Золотий М’яч
108882 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Нападник збірної Португалії та мадридського «Реалу» Кріштіану Роналду все ж таки отримав найпрестижнішу нагороду світового футболу, якою відзначають найкращого футболіста року – Золотий М'яч. Ця нагорода стала вже четвертою цього роду для португальського нападника, та восьмою – разом з чотирма Золотими бутсами.

     Головним конкурентом для Роналду, як і в останні декілька років, став аргентинець Ліонель Мессі, який захищає кольори каталонської «Барселони», але цього року Мессі виявився другим. Цікаво, що останні шість років боротьба за Золотий М'яч відбувається саме між цими двома гравцями, а зі списку трійки претендентів з 2010 року лише двоє футболістів не входили до складу іспанських команд – це Френк Рібері у 2013 та Мануель Ноєр у 2014, які обидва виступають за «Баварію».

Саме через це велика кількість вболівальників відзначає, що нагородження Золотим М'ячем вже давно втратило будь-яку цікавість. Втім, навмисно це було зроблено, чи ні, цього року деяка інтрига знов повернулася. Справа в тому, що незадовго до вручення нагороди організатори покликали Роналду на фотографування для обкладинок видання, де він мав позувати з трофеєм – футбольна спільнота відреагувала на це спокійно: за клубні досягнення, виступ на Євро-2016 та за особистими показниками для більшості було зрозуміло, що саме португалець буде першим. Втім, за день до церемонії, у керівництві «Реалу» повідомили, що Роналду не буде присутнім на нагородженні, через що фанати значно оживилися, гадаючи, хто ж тоді отримає почесну премію. Однак, коли у залі серед запрошених гостей був помічений й Кріштіану, усі питання відпали.

     Переможця привітали одноклубники, видатні футбольні діячі та головний конкурент – Ліонель Мессі, який відзначив, що цього року Роналду показав кращий футбол, тож його перемога цілком заслужена.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео