В УПЛ розповіли про фінансові проблеми команд

В УПЛ розповіли про фінансові проблеми команд
54568 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Президент Української футбольної Прем'єр-ліги Володимир Генінсон розповів про одну з найболючіших тем національної першості останніх років — проблеми фінансів. Цього року в Україні вже підіймалося питання заборгованості команд перед гравцями та співробітниками, що врешті призвело до позбавлення очок в "Дніпрі".

     Генінсон розповів про справи команд, до яких зараз прикуто найбільше уваги, та поділився своїм баченням перспектив.

     За словами президента УПЛ, в двох команд, де ще нещодавно були серйозні проблеми з виплатами, наразі ситуація значно покращилася, тож надмірна увага ЗМІ до них не має підстав. Мова йдеться про луцьку "Волинь" та полтавську "Ворсклу".

     "Волинь" залишається без права на трансфери до літнього міжсезоння, однак ніяких заборгованостей перед Прем'єр-лігою у команди немає, а необхідні платежі робляться вчасно. За словами Генінсона, керівництво УПЛ пишається рішенням про дозвіл "Волині" приймати участь у чемпіонаті, і хоч не всі проблеми клубу ще вирішені, саме через ці труднощі в українському футболі з'явилися нові імена перспективних вітчизняних гравців.

     Що стосується "Ворскли", то тут Володимир Генінсон підтвердив, що в команди є деякі заборгованості по заробітній платі, однак чутки, ніби гроші не платять вже дев'ять місяців, спростував. За словами президента Ліги, усі документи, які свідчать про надходження необхідних платежів, у полтавської команди в нормі.

     Незрозумілим лишається тільки положення "Дніпра". Наразі команда стабільно виплачує гроші своїм футболістам, однак досі не розрахувалася з колишніми членами клубу — Ніколою Калінічем, Хуанде Рамосом та Мироном Маркевичем.

     Як буде розвиватися історія з "Дніпром" Генінсон доки не знає, тож відповісти, чи будуть якісь нові заходи проти команди, теж не може. Єдине, чим поділився президент УПЛ, це те, що дніпряни подали заявку на участь в наступному сезоні Прем'єр-ліги, тож можна розраховувати, що керівництво все ж зуміло знайти вихід зі скрутного становища.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео