Час змін для київського «Динамо»

Час змін для київського «Динамо»
27406 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Не встигли фанати столичного клубу змиритися з тим, що свою професійну кар'єру закінчив Олександр Шовковський, як на них чекала нова звістка – Олег Гусєв покидає «Динамо». Деякий час цю інформацію вважали вигаданою, але згодом керівництво команди та сам футболіст підтвердили чутки. При цьому, Гусєв зазначив, що єдина українська команда, за яку він хотів би грати – це саме «Динамо», тож очікувати, що він з'явиться у складі когось з УПЛ, не варто.

     Таким чином, анонсований вже неодноразово експертами час змін для київського «Динамо», мабуть, розпочався. Виліт з єврокубків ще на стадії групового етапу, відставання від лідеру у 13 очок в УПЛ; тільки у Кубку України можна розраховувати на перемогу, тож міняти щось, дійсно настала пора.

     Як сказав Сергій Ребров, міняти треба або тренера, або гравців, і представив цей вибір Григорію Суркісу, який визначився, що залишається тренер. Тож тепер фанати з цілком зрозумілих причин будуть чекати на оновлення складу, і доки трансфери ще не почалися, «Динамо» вже дає зрозуміти, що деяких гравців з наступного сезону ми можемо не побачити. Так, майже стовідсотково команду покине Олександр Гладкий, який за один сезон в «Динамо» провів лише одинадцять матчів.

Домагой Віда цілком ймовірно може покинути столичний клуб вже цієї зими, і вже має конкретні пропозиції. Жодних сумнівів в тому, що по досягненню домовленості, трансфер відбудеться, немає, насамперед через те, що Сергій Ребров зробив ставку на молодих футболістів та поступово вводить їх до основного складу. Хорватом цікавляться в Італії, а «Наполі» навіть встигли висловити свій інтерес в дії, направивши заявку на футболіста.

З тих же причин можемо не побачити ми й Андрія Ярмоленка, хоча його агент наразі каже, що пропозицій не надходило. Втім, трансферне вікно досить довге, тож інтерес з європейських команд обов'язково буде, і цим шансом Ярмоленку треба скористатися.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео