Новини спорт: Сеск Фабрегас - лідер в АПЛ по результативним передачам

Новини спорт: Сеск Фабрегас - лідер в АПЛ по результативним передачам
185156 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Фабрегаса 13 голових передач за 18 матчів в АПЛ. Сеск завжди виділявся винятковим мисленням. Так, він ні в якому випадки не блищить точністю, як Хаві, але іспанець чіпляє іншим.


У Фабрегаса 13 голових передач за 18 матчів в АПЛ. Сеск завжди виділявся винятковим мисленням. Так, він ні в якому випадки не блищить точністю, як Хаві, але іспанець чіпляє іншим. Четвірка "Челсі" вміє і віддати передачу, після якої організм в актуальному танці кайфує він насолоди. Та й з боротьбою у Сеска все в порядку, але є в цьому сенсі маленька заковика. Він іноді трохи запальний, що витікає в порушення або жовті картки. У складі Фурії Рохи, півзахисник завжди був на висоті. Частенько пенальті вирішальні забивав, та й в іншому був лідер. Безумовно, складно грати кожен матч у складі, коли твої суперники по позиції футбольні шеф-кухарі - Хаві та Іньєста але Сеск намагався.
В Барсі Фабрегас став невід’ємною частиною команди. Грав він, якщо бути відвертим, не завжди в основі, але коли все таки він з’являвся на полі було цікаво за ним спостерігати . Іспанець намагався виходити на поле, і робити свою роботу, яка буде допомагати своєму клубу. Багато оповідають, що в Барсі він загубився, напевно, це так, але і за мінімальну кількість часу, проведеним їм на полі, Сеск допоміг Барсі серйозно. Їм "забивали" проблемні діри, ставили то відтягнутим нападаючим, коли Мессі хворів; то ставили на його звичну позицію під нападаючим. Але під крилом Барси він не відчував себе футболістом, здатним заграти в основі. Хоча Сеск постійно твердив, що Барса - його будинок. Шкода, що в каталонському клубі, у блискучого футболіста, не до кінця все вийшло.
Зате зараз в "Челсі” він поступово плескає рекорди по головим пасам. Моуріньо дійсно знайшов йому правильно застосування, за що тепер і отримує добротний результат.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео